Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miasto Jastrzębie-Zdrój | 8 | 1 309 752 zł | |
| 2 | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa | 7 | 786 914 zł | |
| 3 | WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH | 6 | 624 224 zł | |
| 4 | POWIAT TOMASZOWSKI | 5 | 417 341 zł | |
| 5 | MIEJSKA JEDNOSTKA OBSŁUGI GOSPODARCZEJ | 5 | 568 048 zł | |
| 6 | Miasto Suwałki | 5 | 431 252 zł | |
| 7 | Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu | 4 | 663 433 zł | |
| 8 | Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy | 4 | 100 316 zł | |
| 9 | Urząd Miasta Łodzi | 4 | 286 750 zł | |
| 10 | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | 4 | 566 882 zł |
Konkurenci Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna w przetargach publicznych
Działalność firmy Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna: Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA, CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o., AMAD Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (186) na Komputery i maszyny biurowe na rynku mazowieckie zdobyła firma Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA.
- 1Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA186
- 2AMAD Sp. z o.o.94
- 3CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.72
- 4STATIM Piotr Wypijewski69
- 5MBA System sp. z o.o.48
- 6PAPIRUS art. piśmienne i biurowe ROBERT KULETA47
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. ŁódzkieNajwiększą liczbę kontraktów (40) na Komputery i maszyny biurowe na rynku łódzkie zdobyła firma KOMEX A. Szadowiak sp.j..
- 1KOMEX A. Szadowiak sp.j.40
- 2Invar PC Media Sp. z o.o.35
- 3CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.23
- 4BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY SP.J.21
- 5Pluxee Polska Sp. z o.o.17
- 6Arton Stusio Sp. Jawna17
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. ŚląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest PRO OFFICE Sp. z o.o. — 58 wygranych zamówień na Komputery i maszyny biurowe w województwie śląskie.
- 1PRO OFFICE Sp. z o.o.58
- 2Web-Profit Maciej Kuźlik57
- 3Pluxee Polska Sp. z o.o.47
- 4AF SEKO Sp. z o.o.47
- 5LUKA SP. Z O.O.34
- 6BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski31
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 99)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna startuje w przetargach publicznych?
Tak. Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 304 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna?
Firma Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna wygrała 304 przetargów o łącznej wartości 61 333 685 zł. Średnia wartość kontraktu to 201 756 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna?
Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Jastrzębie-Zdrój (8 zamówień).
Od kiedy Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.04.2021, a najnowszy z 28.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp. Jawna to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Komputery i maszyny biurowe w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA, AMAD Sp. z o.o., CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.