PRINO Jakub Jakubowicz

Wykonawca publicznyŚwiątnikiNIP 6652732270Aktywny 2024–2026
4
Wygranych przetargów
1 086 090 zł
Łączna wartość
271 523 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Września125%39 360
2GMINA I MIASTO TULISZKÓW125%123 000
3Gmina Miejska Słupca125%298 890
4Miasto Konin125%624 840

Konkurenci PRINO Jakub Jakubowicz w przetargach publicznych

PRINO Jakub Jakubowicz rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Wielkopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak — 26 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie wielkopolskie.

  1. 1Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak26
  2. 2SMP Projektanci Sp. z o.o. Sp. k.20
  3. 3Sweco Polska sp. z o.o.15
  4. 4ZAKŁAD INWESTYCJI BUDOWNICTWA OGÓLNEGO KAROL TOMICKI13
  5. 5DROTECH Kamil Kacprzak12
  6. 6KFG SP. Z O.O. SP.K.11
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

298 890,00 PLNArchitektura i inżynieria
Nadzór inwestorski nad zadaniem, pn. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Słupcy oraz bud…
15.04.2026SłupcaGmina Miejska Słupca
123 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Budowa Przedszkola w…
10.04.2025TuliszkówGMINA I MIASTO TULISZKÓW
39 360,00 PLNArchitektura i inżynieria
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad rewitalizacją Parku Miejskiego im. Marszałk…
17.10.2024WrześniaGmina Września

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma PRINO Jakub Jakubowicz startuje w przetargach publicznych?

Tak. PRINO Jakub Jakubowicz jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Świątniki. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma PRINO Jakub Jakubowicz?

Firma PRINO Jakub Jakubowicz wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 1 086 090 zł. Średnia wartość kontraktu to 271 523 zł.

Z kim najczęściej współpracuje PRINO Jakub Jakubowicz?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Września (1 zamówień).

Od kiedy PRINO Jakub Jakubowicz realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.10.2024, a najnowszy z 15.04.2026.

Kto jest największą konkurencją dla PRINO Jakub Jakubowicz w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy PRINO Jakub Jakubowicz to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Pracownia Projektowa DROG-CAD Maciej Nowak, SMP Projektanci Sp. z o.o. Sp. k., Sweco Polska sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.