Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.

Wykonawca publicznyJędrzejówNIP 6560000091Aktywny 2021–2026
48
Wygranych przetargów
842 729 486 zł
Łączna wartość
17 556 864 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. w przetargach publicznych

Działalność firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.: DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Mazowieckie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie mazowieckie jest DROG-BET Marcin Głuchowski z wynikiem 246 wygranych postępowań.

  1. 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
  2. 2STRABAG Sp. z o.o.175
  3. 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
  4. 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
  5. 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
  6. 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Świętokrzyskie

Największą liczbę kontraktów (105) na Roboty budowlane na rynku świętokrzyskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o..

  1. 1Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o.105
  2. 2Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o.104
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp.k.104
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o.60
  5. 5TRAKT S.A.59
  6. 6ALBUD Sp. z o.o.56
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Największą liczbę kontraktów (89) na Roboty budowlane na rynku małopolskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc89
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 48)

4 817 910,00 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja budynku administracyjnego wraz z generalnym remontem w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu …
20.07.2026KielceWOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W KI…
38 837 075,04 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Instytutu Głuchoniemych przy Pl. Trzech Krzyży 4/6 w Warszawi…
17.07.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
13 237 260,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjnego i budowa budynku magazynowo - garażowego wraz z zagospodarowan…
09.07.2026WarszawaMAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W W…
998 760,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja lądowiska dla jednostek LPR przy SPZZOZ w Staszowie
01.07.2026StaszówSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW O…
697 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Przebudowa i rozbudowa istniejącego węzła cieplnego w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszo…
15.05.2026SędziszówGMINA SĘDZISZÓW
22 412 000,00 PLNRoboty budowlane
Roboty budowlane termomodernizacyjne i rewitalizacyjne zabytkowego Zespołu Pałacowego Rodziny Schei…
30.04.2026ŁódźPolitechnika Łódzka
38 837 075,04 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Instytutu Głuchoniemych przy Pl. Trzech Krzyży 4/6 w Warszawi…
27.04.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
11.02.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
12 478 350,00 PLNRoboty budowlane
Budowa szkolnej Hali Sportowej w ZSZ Nr w 2 wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
14.01.2026Mińsk MazowieckiPowiat Miński
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
08.01.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
8 351 700,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa, Rozbudowa Budynku Dydaktycznego w ramach zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa oraz dostos…
17.12.2025KrakówUniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłąta…
38 837 075,04 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Instytutu Głuchoniemych przy Pl. Trzech Krzyży 4/6 w Warszawi…
04.12.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
03.12.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
20.11.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
22.10.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
38 837 075,04 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Instytutu Głuchoniemych przy Pl. Trzech Krzyży 4/6 w Warszawi…
17.10.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
25 480 000,00 PLNRoboty budowlane
Poprawa bazy sportowej poprzez kompleksową modernizację stadionu Granat …
17.09.2025Skarżysko-KamiennaGMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
24.07.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
24.07.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
05.06.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
15 420 897,00 PLNRoboty budowlane
„Rozbudowa wraz z modernizacją Oddziału Geriatrycznego” w formule "zaprojektuj i wybuduj”.
20.05.2025StaszówSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW O…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
08.04.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
13.01.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
29 919 956,56 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rob bud. w ramach zad. inwest. pn. „Rozbudowa i modernizacja …
08.01.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
38 837 075,04 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Instytutu Głuchoniemych przy Pl. Trzech Krzyży 4/6 w Warszawi…
06.12.2024WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Z…
22 447 500,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja i rozbudowa stacji terenowej Uniwersytetu Łódzkiego w Treście przy ul. Rybnej 28
29.10.2024ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
4 058 033,22 PLNArchitektura i inżynieria
Przebudowa budynków Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Banacha 22 w …
29.10.2024ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
33 485 234,13 PLNRoboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH DLA DWÓCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH : STADIONU PRZY UL. WARSZAWSKIEJ I STADIO…
03.10.2024SochaczewGMINA MIASTO SOCHACZEW
17 966 610,00 PLNRoboty budowlane
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i remont budynku VIII Domu Studenta Uniwersytetu Łódzkiego
07.08.2024ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
5 568 004,78 PLNRoboty budowlane
„Przebudowa sali konferencyjnej wraz z zapleczem na potrzeby Oddziału Rehabilitacji oraz rozwiązani…
22.05.2024Konstancin-JeziornaMazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCE…
15 260 801,88 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa budynku Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Styrskiej …
09.02.2024ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
7 943 340,00 PLNRoboty budowlane
Budowa budynku Centrum Kultury w Wodzisławiu
08.12.2023WodzisławGMINA WODZISŁAW
575 640,00 PLNRoboty budowlane
Wydzielenie pożarowe klatek schodowych w segmencie D wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej …
07.08.2023ChęcinyWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
184 131,00 PLNRoboty budowlane
Remont częściowy pomieszczenia głównego Działu Rehabilitacji Medycznej Wojewódzkiego Szpitala Spec…
23.05.2023ChęcinyWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
9 899 000,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa infrastruktury sportowej przy SP w Bolminie
13.04.2023ChęcinyGMINA CHĘCINY
8 683 161,96 PLNRoboty budowlane
„Budowa hali sportowej wraz z rozbudową Szkoły Podstawowej nr 6 w Starachowicach”
31.10.2022StarachowiceGmina Starachowice
5 177 000,00 PLNRoboty budowlane
Adaptacja II piętra budynku A na potrzeby Oddziału Chirurgii Klatki Piersiowej z wydzieleniem n…
07.10.2022ChęcinyWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
14 476 000,00 PLNRoboty budowlane
„Rozbudowa budynku SP6 w Chrzanowie”
03.10.2022ChrzanówGmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzan…
10 408 260,00 PLNRoboty budowlane
Odbudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku dawnej wozowni i budynków gospodarczych dla Sądu Apelacyjne…
07.04.2022ŁódźSąd Apelacyjny w Łodzi
16 439 000,00 PLNRoboty budowlane
Budowa obiektu krytej pływalni wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Radzionkowie.
11.02.2022RadzionkówGMINA RADZIONKÓW
2 846 662,75 PLNRoboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Chemioterapii dziennej i ambulatoryjnej oraz Pracowni leków cyto…
14.12.2021ChęcinyWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
1 094 889,15 PLNRoboty budowlane
„Zagospodarowanie parku miejskiego na cele rekreacyjno - kulturowe” realizowane w ramach projektu „…
30.07.2021Nowe BrzeskoGmina Nowe Brzesko
12 006 827,78 PLNRoboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w budynku głównym przy ul. Wierzejewskiego 12 w Konstancinie-Jeziornie z podz…
12.05.2021Konstancin-JeziornaMazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCE…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Jędrzejów. Firma wygrała łącznie 48 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.?

Firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. wygrała 48 przetargów o łącznej wartości 842 729 486 zł. Średnia wartość kontraktu to 17 556 864 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta (16 zamówień).

Od kiedy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.05.2021, a najnowszy z 20.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.