Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA WIERZBINEK | 3 | 974 174 zł | |
| 2 | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KONINIE | 1 | 16 122 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku w przetargach publicznych
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. WielkopolskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie wielkopolskie jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz z wynikiem 137 wygranych postępowań.
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
- 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
- 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
- 5STRABAG SP. Z O.O.70
- 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 4)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wierzbinek. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku?
Firma Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 990 295 zł. Średnia wartość kontraktu to 247 574 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA WIERZBINEK (3 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.08.2021, a najnowszy z 07.04.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wierzbinku to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.