Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyCzapielsk, Kolbudy,gm.KolbudyNIP 5831281062Aktywny 2024–2026
3
Wygranych przetargów
861 150 zł
Łączna wartość
287 050 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.3100%861 150

Konkurenci Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Usługi biznesowe i prawne w regionie pomorskie jest Jantar 2 sp. z o.o. z wynikiem 32 wygranych postępowań.

  1. 1Jantar 2 sp. z o.o.32
  2. 2Szeryf Security Adam Skobejko30
  3. 3Nord Security Sp. z o.o.26
  4. 4NEPTUN SECURITY Sp. z o.o.24
  5. 5ZAPOL Sobczyk spółka komandytowa18
  6. 6Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o.o.17
Wszystkie przetargi: Usługi biznesowe i prawne

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

299 900,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa organizacji spotkania integracyjnego dla pracowników Copernicus PL Sp. z o.o.”
04.05.2026GdańskCopernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
299 800,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Usługa organizacji spotkania integracyjnego dla pracowników Copernicus PL Sp. z o.o.”
02.06.2025GdańskCopernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
261 450,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Usługa organizacji spotkania integracyjnego dla pracowników Copernicus PL Sp. z o.o.”
29.05.2024GdańskCopernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Czapielsk, Kolbudy,gm.Kolbudy. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o.?

Firma Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 861 150 zł. Średnia wartość kontraktu to 287 050 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (3 zamówień).

Od kiedy Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.05.2024, a najnowszy z 04.05.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Turystyczne "Roma" Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi biznesowe i prawne w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Jantar 2 sp. z o.o., Szeryf Security Adam Skobejko, Nord Security Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.