Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul

Wykonawca publicznyCzłopaNIP 7651546092Aktywny 2021–2026
4
Wygranych przetargów
17 134 905 zł
Łączna wartość
4 283 726 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Człopa4100%17 134 905

Konkurenci Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul w przetargach publicznych

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Usługi transportowe

woj. Zachodniopomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Koszalin Sp. z o.o. — 21 wygranych zamówień na Usługi transportowe w województwie zachodniopomorskie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Koszalin Sp. z o.o.21
  2. 2Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o.14
  3. 3Paramedic 24 Sp. z o.o.11
  4. 4Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o.11
  5. 5Maro Tur Mateusz Wąsowski Kamil Jaruga Spółka cywilna10
  6. 6PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ Sp. z o.o. KAMIEŃ POMORSKI10
Wszystkie przetargi: Usługi transportowe

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

535 895,70 PLNUsługi transportowe
Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej, Przedszkola Publicznego w Człopie
26.01.2026CzłopaGmina Człopa
15 717 443,60 PLNUsługi transportowe
Przewóz dzieci do Szkoły Podstawowej, Przedszkola Publicznego w Człopie
10.01.2025CzłopaGmina Człopa
505 114,80 PLNUsługi transportowe
Przewóz dzieci do szkoły Podstawowej, Przedszkola Publicznego w Człopie
14.12.2023CzłopaGmina Człopa
376 450,60 PLNUsługi transportowe
Przewóz dzieci do Przedszkola Publicznego, Szkoły Podstawowej w Człopie
07.12.2021CzłopaGmina Człopa

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul startuje w przetargach publicznych?

Tak. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Człopa. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul?

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 17 134 905 zł. Średnia wartość kontraktu to 4 283 726 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Człopa (4 zamówień).

Od kiedy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 07.12.2021, a najnowszy z 26.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Dul to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi transportowe w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Koszalin Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o., Paramedic 24 Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.