Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Tarłów | 5 | 1 011 795 zł | |
| 2 | Gmina Ożarów | 5 | 1 968 076 zł | |
| 3 | Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim | 5 | 1 889 576 zł | |
| 4 | Gmina Zawichost | 3 | 1 271 552 zł | |
| 5 | GMINA ĆMIELÓW | 3 | 536 377 zł | |
| 6 | Gmina Klimontów | 2 | 661 205 zł | |
| 7 | Gminny Zespół Obsługi Szkół w Łaziskach | 2 | 846 650 zł | |
| 8 | Gmina Wilkołaz | 2 | 286 213 zł | |
| 9 | GMINA GOŚCIERADÓW | 1 | 235 526 zł | |
| 10 | GMINA ZAKRZÓWEK | 1 | 337 800 zł |
Konkurenci Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec: Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o., P.W. Impex Trans Mariusz Besztak, Rago Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Usługi transportowe
woj. ŚwiętokrzyskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach — 15 wygranych zamówień na Usługi transportowe w województwie świętokrzyskie.
- 1Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach15
- 2Robert Opara PRZEWÓZ OSÓB15
- 3Alfa Bus Sp. z o.o.14
- 4PRZEWÓZ OSÓB POLIT GRZEGORZ14
- 5Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Staszowie Sp. z o.o.12
- 6BUS CAR SERVICE Sp. z o.o.12
Konkurenci w branży Usługi transportowe
woj. LubelskieLiderem w kategorii Usługi transportowe w regionie lubelskie jest Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o. z wynikiem 44 wygranych postępowań.
- 1Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o.44
- 2P.W. Impex Trans Mariusz Besztak32
- 3Rago Sp. z o.o.21
- 4BUS SERWIS Jarosław Decyk19
- 5Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.16
- 6Usługi Transportowe Skiba Marcin15
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 29)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ożarów. Firma wygrała łącznie 29 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec?
Firma Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec wygrała 29 przetargów o łącznej wartości 9 044 770 zł. Średnia wartość kontraktu to 311 889 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Tarłów (5 zamówień).
Od kiedy Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.08.2021, a najnowszy z 24.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przewozy Pasażerskie OLMAS Magdalena Gołąb-Surowiec to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi transportowe w województwie świętokrzyskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach, Robert Opara PRZEWÓZ OSÓB, Alfa Bus Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.