BUS SERWIS Jarosław Decyk
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej | 10 | 2 488 227 zł | |
| 2 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ŁĘCZNEJ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI | 5 | 1 706 519 zł | |
| 3 | Powiat Łęczyński - Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Jaszczowie | 2 | 350 880 zł | |
| 4 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej, ul. Jaśminowa 6,21-010 Łęczna | 1 | 63 063 zł | |
| 5 | Gmina Spiczyn | 1 | 238 525 zł |
Konkurenci BUS SERWIS Jarosław Decyk w przetargach publicznych
BUS SERWIS Jarosław Decyk rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Usługi transportowe
woj. LubelskieNajwiększą liczbę kontraktów (44) na Usługi transportowe na rynku lubelskie zdobyła firma Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o..
- 1Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o.44
- 2P.W. Impex Trans Mariusz Besztak30
- 3Rago Sp. z o.o.21
- 4Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.16
- 5Usługi Transportowe Skiba Marcin15
- 6PRzedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Mateusz Lal12
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 19)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma BUS SERWIS Jarosław Decyk startuje w przetargach publicznych?
Tak. BUS SERWIS Jarosław Decyk jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łęczna. Firma wygrała łącznie 19 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma BUS SERWIS Jarosław Decyk?
Firma BUS SERWIS Jarosław Decyk wygrała 19 przetargów o łącznej wartości 4 847 214 zł. Średnia wartość kontraktu to 255 117 zł.
Z kim najczęściej współpracuje BUS SERWIS Jarosław Decyk?
Najczęstszym zamawiającym jest Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej (10 zamówień).
Od kiedy BUS SERWIS Jarosław Decyk realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.12.2021, a najnowszy z 02.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla BUS SERWIS Jarosław Decyk w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy BUS SERWIS Jarosław Decyk to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi transportowe w województwie lubelskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Kolumna Transportu Sanitarnego TRIOMED Sp. z o.o., P.W. Impex Trans Mariusz Besztak, Rago Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.