RhineGene Poland sp. z o.o.
8
Wygranych przetargów
2 654 658 zł
Łączna wartość
331 832 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie | 1 | 124 912 zł | |
| 2 | Uniwersyteckie Centrum Kliniczne | 1 | 292 670 zł | |
| 3 | Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu | 1 | 118 978 zł | |
| 4 | Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” | 1 | 451 790 zł | |
| 5 | Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego | 1 | 69 956 zł | |
| 6 | Krajowe Centrum ds. AIDS | 1 | 50 370 zł | |
| 7 | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU | 1 | 905 326 zł | |
| 8 | Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu | 1 | 640 656 zł |
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 8)
69 956,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla Banku Krwi, Laboratorium Mikrobiolo…905 326,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dzierżawa aparatu do diagnostyki molekularnej wraz z dostawą odczynników dla Laboratorium Mikrobiol…50 370,37 PLNMedycyna i laboratorium
Wyroby medyczne do diagnostyki molekularnej z dostawą do bezpośrednich odbiorców (zestawy odczynnik…118 977,90 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do posiadanego przez zamawiającego analizatora COBAS …124 912,37 PLNMedycyna i laboratorium
Przetarg nieograniczony PN/11DzOL/07/2024 na dostawy odczynników wraz z dzierżawą automatycznego sy…451 790,00 PLNMedycyna i laboratorium
SZP.281.97.2024 – Dostawa odczynników genetycznych i zestawów odczynnikowych wraz z dzierżawą sprzę…292 670,00 PLNMedycyna i laboratorium
345/PN/2023- Dostawa odczynników do diagnostyki metodami Real-Time PCR wraz z dzierżawą systemu do …640 655,76 PLNMedycyna i laboratorium
Dzierżawa aparatu do diagnostyki molekularnej wraz z dostawą odczynników dla Laboratorium Mikrobiol…Najczęściej zadawane pytania
Czy firma RhineGene Poland sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. RhineGene Poland sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma RhineGene Poland sp. z o.o.?
Firma RhineGene Poland sp. z o.o. wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 2 654 658 zł. Średnia wartość kontraktu to 331 832 zł.
Z kim najczęściej współpracuje RhineGene Poland sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie (1 zamówień).
Od kiedy RhineGene Poland sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.05.2024, a najnowszy z 24.08.2026.