Schiller Poland Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5210124521Aktywny 2021–2026
55
Wygranych przetargów
13 364 791 zł
Łączna wartość
242 996 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Schiller Poland Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Schiller Poland Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Schiller Poland Sp. z o.o.: Urtica Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Śląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Salus International Sp. z o.o. — 172 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie śląskie.

  1. 1Salus International Sp. z o.o.172
  2. 2Urtica Sp. z o.o.162
  3. 3ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.145
  4. 4Anmar Sp. z o.o.95
  5. 5AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.85
  6. 6Bialmed Sp. z o.o.70
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Małopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Urtica Sp. z o.o. — 260 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie małopolskie.

  1. 1Urtica Sp. z o.o.260
  2. 2Salus International Sp. z o.o.189
  3. 3Aesculap Chifa sp. z o.o.114
  4. 4Bialmed Sp. z o.o.100
  5. 5Medtronic Poland Sp. z o.o.80
  6. 6Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa79
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Mazowieckie

Liderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie mazowieckie jest Bialmed Sp. z o.o. z wynikiem 350 wygranych postępowań.

  1. 1Bialmed Sp. z o.o.350
  2. 2URTICA sp. z o.o.265
  3. 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.207
  4. 4Salus International Sp. z o.o.142
  5. 5Aesculap Chifa Sp. z o.o.141
  6. 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.101
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 55)

16 920,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyposażenia medycznego Zad. 1 – Defibrylator AED
22.07.2026KatowiceGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof.…
27 800,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup sprzętu i aparatury medycznej
08.07.2026KatowiceGÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im…
190 080,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury In…
02.07.2026ŁódźINSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"
345 500,00 PLNMedycyna i laboratorium
System do nieinwazyjnej diagnostyki układu krążenia i autonomicznego układu nerwowego
30.06.2026WarszawaSzpital Grochowski im. dr med. Rafała M…
345 500,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zestaw do zabiegów z dostępu promieniowego lewego i prawego
17.06.2026WarszawaSzpital Grochowski im. dr med. Rafała M…
60 750,00 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA PORADNI KARDIOLOGICZNEJ PRZYCHODNI REJONOWEJ W PUŁTUSKU SZPITALA POW…
08.06.2026PułtuskSzpital Powiatowy Gajda-Med spółka z og…
92 590,00 PLNMedycyna i laboratorium
NZP.272.61.2026 Dostawa spirometru w ramach projektu pn: „Poprawa dostępności, efektywności oraz ja…
12.05.2026ŁódźWojewódzkie Wielospecjalistyczne Centru…
50 976,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa holterów EKG wraz z osprzętem.
11.05.2026SosnowiecCentrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. J…
63 774,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa aparatu EKG wraz z osprzętem, holterów EKG, holterów RR
22.04.2026SosnowiecCentrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. J…
133 485,52 PLNMedycyna i laboratorium
SZP.221-8.2026 Zakup wraz z dostawą urządzeń medycznych
13.04.2026OlsztynWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego…
99 997,20 PLNMedycyna i laboratorium
NZP.272.19.2026 Dostawa spirometru w ramach projektu pn: „Poprawa dostępności, efektywności oraz ja…
09.04.2026ŁódźWojewódzkie Wielospecjalistyczne Centru…
130 980,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państw…
19.03.2026GliwiceNarodowy Instytut Onkologii im. Marii S…
247 950,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup sprzętu i aparatury medycznej
17.02.2026KatowiceGÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im…
158 241,60 PLNNaprawy i konserwacja
Przegląd i naprawy sprzętu i aparatury medycznej firmy Schiller będącej na wyposażeniu szpitala. - …
16.02.2026SłupskWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
73 600,00 PLNNaprawy i konserwacja
Przeglądy urządzeń medycznych Schiller: defibrylatorów Defigard Touch 7, umk Easy Pulse
08.01.2026WarszawaLotnicze Pogotowie Ratunkowe
119 232,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyposażenia pracowni Instytutu Nauk o Zdrowiu ANS Gniezno
30.12.2025GnieznoAkademia Nauk Stosowanych im. Hipolita …
3 510,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - filtrów przeciwbakteryjnych/przeciwwirusowych
23.12.2025ChorzówSzpital Specjalistyczny w Chorzowie
38 469,60 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu Grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23
26.11.2025KarczewSamodzielny Publiczny Zespół Zakładów L…
78 192,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup sprzętu medycznego - urządzenia do kompresji klatki piersiowej - w ramach Programu Ochrony Lu…
24.11.2025LublinWojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Samodzi…
42 120,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa aparatu do mechanicznej kompresji klatki piersiowej dla dorosłych i dzieci wraz z t…
05.11.2025JarosławPAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM.…
234 360,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa modułu do nieinwazyjnej oceny czynności naczyń tętniczych oraz sympatycznej sudomotorycznej…
25.07.2025KrakówUniwersytet Jagielloński - Collegium Me…
2 017 275,75 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup wraz z dostawą akcesoriów do defibrylatora Defigard Touch 7 i dedykowanej drukarki dla Lotni…
09.07.2025WarszawaLotnicze Pogotowie Ratunkowe
365 029,20 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa zestawu do oceny aktywności układu autonomicznego z modułem pomiarowym w ramach realizacji …
31.01.2025KrakówUniwersytet Jagielloński - Collegium Me…
252 888,48 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup wraz z dostawą kardiomonitora, defibrylatora oraz aparatu do automatycznej kompresji
18.12.2024WałbrzychGÓRSKIE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE
864 799,20 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa defibrylatorów na potrzeby GOPR
19.09.2024ZakopaneGórskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe …
255 804,48 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa urządzeń do kompresji klatki piersiowej
03.09.2024ZakopaneGórskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe …
138 780,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup wraz z dostawą systemu ergospirometrycznego
15.07.2024BydgoszczUNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNI…
287 820,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wraz z uruchomieniem aparatury do nieinwazyjnej diagnostyki układu autonomicznego z modułem…
08.07.2024ŁódźUNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
74 657,00 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa aparatury medycznej: elektrokardiograf, rejestratory holtera oraz tonometr okulistyczny
15.05.2024ŁódźWOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LE…
48 600,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup defibrylatora przenośnego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – P…
09.04.2024GliwiceNarodowy Instytut Onkologii im. Marii S…
297 000,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa urządzeń medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Pa…
07.12.2023GliwiceNarodowy Instytut Onkologii im. Marii S…
129 960,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup systemu holterowskiego pomiaru ciśnienia wraz z akcesoriami
05.12.2023PoznańSzpital Wojewódzki w Poznaniu
673 004,83 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby SPSZOZ "Zdroje" w Szczecinie.
24.10.2023SzczecinSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Z…
441 621,30 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa akcesoriów wielorazowych i zużywalnych do defibrylatora Defigard Touch 7 i dedykowanej druk…
13.10.2023WarszawaLotnicze Pogotowie Ratunkowe
122 905,95 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego oraz urządzeń medycznych
05.09.2023PuckSzpital Pucki Spółka z ograniczona odpo…
459 512,60 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego oraz urządzeń medycznych
16.08.2023PuckSzpital Pucki Spółka z ograniczona odpo…
398 766,65 PLNMedycyna i laboratorium
„Dostawa sprzętu medycznego dla Szpitala Powiatowego Sp. o. o. w Golubiu-Dobrzyniu”
28.07.2023Golub-DobrzyńSZPITAL POWIATOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ …
173 340,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego (rejestratory EKG, rejestratory RR systemem Holtera) dla Przychodni SPZO…
28.07.2023WarszawaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdr…
194 733,60 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup zestawu do badań ergospirometrycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o. Nr p…
30.05.2023ZabrzeSZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZABRZU SPÓŁKA…
159 618,60 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa do Lotniczego Pogotowia Ratunkowego akcesoriów jednorazowych do defibrylatora Defigard Touc…
25.04.2023WarszawaLotnicze Pogotowie Ratunkowe
345 541,83 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO Zamówienie zostało podzielone na 3 części
15.09.2022RadomRadomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w…
162 000,00 PLNMedycyna i laboratorium
Bodypletyzmograf z funkcją TLCO – 1 kpl.
29.08.2022BrzeskoSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDR…
165 726,00 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTAWA KABINY BODYPLETYZMOGRAFICZEJ Z MODUŁEM DYFUZJI I SPIROMETREM DLA SZPITALA POWIATOWEGO W CH…
08.07.2022ChrzanówSzpital Powiatowy w Chrzanowie
67 824,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup aparatów EKG 12 – to odprowadzeniowych
01.07.2022KatowiceGórnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im…
38 685,60 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup 3 sztuk automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED
08.06.2022PrzemyślWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego…
46 116,00 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa i montaż automatycznych defibrylatorów na potrzeby GOPR
28.04.2022ZakopaneGórskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe …
61 776,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa defibrylatorów – 2 szt. dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Ura…
28.04.2022Piekary ŚląskieSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpita…
542 838,24 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa i montaż kardiomonitorów oraz automatycznych defibrylatorów na potrzeby GOPR
21.04.2022ZakopaneGórskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe …
346 248,00 PLNMedycyna i laboratorium
dostawa urządzeń do kompresji klatki piersiowej na potrzeby GOPR
21.04.2022ZakopaneGórskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe …
51 980,26 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego i plecaków ratowniczych
07.03.2022Jelenia GóraPogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
476 390,76 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup, dostawę i uruchomienie sprzętu i wyposażenia medycznego oraz przeszkolenie personelu z jego …
13.01.2022OpoleUNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
199 800,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa zestawu do testów wysiłkowych z bieżnią dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
14.12.2021ChrzanówSzpital Powiatowy w Chrzanowie
150 120,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa i montaż kabiny bodypletyzmograficznej z modułem dyfuzji w Pracowni Spirometrii Samodzieln…
10.11.2021ProszowiceSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdr…
254 855,22 PLNMedycyna i laboratorium
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ORAZ MONTAŻ DEFIBRYLATORÓW AED W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO…
03.11.2021PrzemyślGmina Miejska Przemyśl
544 743,66 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu RPWM.09.01.01-28-0080/20
29.10.2021BiskupiecSzpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w …

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Schiller Poland Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Schiller Poland Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 55 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Schiller Poland Sp. z o.o.?

Firma Schiller Poland Sp. z o.o. wygrała 55 przetargów o łącznej wartości 13 364 791 zł. Średnia wartość kontraktu to 242 996 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Schiller Poland Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Zarząd Główny (5 zamówień).

Od kiedy Schiller Poland Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.10.2021, a najnowszy z 22.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Schiller Poland Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Schiller Poland Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Salus International Sp. z o.o., Urtica Sp. z o.o., ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.