STALCO Industries Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyKrakówWygrane w latach 2021–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
1996
NIP
6781020608
REGON
350897588
KRS
0000025285

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

6
Wygranych przetargów
2 mln zł
Łączna wartość
339 462 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Maszyny przemysłowe — woj. mazowieckie

Przetargi z klasy CPV „Różne maszyny specjalnego zastosowania” w województwie mazowieckim — tej samej, w której firma STALCO Industries Sp. z o.o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 21 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (21)

Chcesz dostawać takie przetargi e-mailem? Ustaw darmowy alert: Różne maszyny specjalnego zastosowania, województwo mazowieckie.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 3 wygrane; najwięcej w lipcu 2025 r. (1).

Branże wygranych przetargów

  1. Maszyny przemysłowe4 wygrane przetargi, 67%
  2. Meble i wyposażenie2 wygrane przetargi, 33%

Profil wygranych

  • 1,3średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 4wygrane przy jednej złożonej ofercie
  • 310 083 złmediana wartości kontraktu
  • 6zamawiających w 6 województwach

Najwięcej wygranych w województwach: lubuskie (1), łódzkie (1), mazowieckie (1), podkarpackie (1), pomorskie (1).

Największy kontrakt w naszej bazie: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH PRAS STACJONARNYCH Z WYWROTNICĄ ZINTEGROWANĄ BOCZNĄ LUB CZOŁOWĄ I KONTENERAMI dla Zakładu Gospodarki Odpadami… (Zakład Gospodarki Odpadami Spółka Akcyjna, 18.07.2025) — 565 579 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
20212508 236 zł
20241312 420 zł
20251565 579 zł
20262650 535 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1„EKO-REGION” sp. z o.o.1 zamówienie16,7%200 490 zł
2Gmina Góra Kalwaria1 zamówienie16,7%224 106 zł
3Gmina Ostrów1 zamówienie16,7%426 429 zł
4Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.1 zamówienie16,7%312 420 zł
5Zakład Gospodarki Odpadami Spółka Akcyjna1 zamówienie16,7%565 579 zł
6Zakład Usług Komunalnych Cybinka Sp. z o.o.1 zamówienie16,7%307 746 zł

Rynek: Maszyny przemysłowe w województwie mazowieckim

W tej branży STALCO Industries Sp. z o.o. ma 1 wygraną. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 552rozstrzygnięte przetargi (24 mies.)
  • 2,3średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 40%postępowań z jedną ofertą
  • 348 705 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Podobni wykonawcy to firmy najczęściej wygrywające w tej samej branży i regionie; BZP nie publikuje pełnych list oferentów.

Wygrane przetargi (6)

224 106 złMaszyny przemysłowe
Dostawa dwóch fabrycznie nowych prasokontenerów hakowych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów…
08.09.2026Góra KalwariaGmina Góra Kalwaria
426 429 złMaszyny przemysłowe
Zakup sprzętu – wyposażenie PSZOK w prasokontenery, kontenery, pojemniki
16.07.2026OstrówGmina Ostrów
565 579 złMaszyny przemysłowe
DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH PRAS STACJONARNYCH Z WYWROTNICĄ ZINTEGROWANĄ BOCZNĄ LUB CZOŁOWĄ I…
18.07.2025Bielsko-BiałaZakład Gospodarki Odpadami Spółka…
312 420 złMeble i wyposażenie
"Dostawa prasy stacjonarnej z kontenerami” w ramach projektu pn.: „Budowa Punktu Selektywnego…
19.07.2024PuckPucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
200 490 złMaszyny przemysłowe
Dostawa 2 sztuk prasokontenerów/ 2021
08.09.2021Bełchatów„EKO-REGION” sp. z o.o.
307 746 złMeble i wyposażenie
Dostawa prasy stacjonarnej z kontenerami w ramach projektu pn.: ,,Budowa systemu selektywnej…
25.08.2021CybinkaZakład Usług Komunalnych Cybinka Sp. z…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma STALCO Industries Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. STALCO Industries Sp. z o.o. (siedziba: Kraków) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 6 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma STALCO Industries Sp. z o.o.?

Firma STALCO Industries Sp. z o.o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 2 036 769 zł. Średnia wartość kontraktu to 339 462 zł.

Z kim najczęściej współpracuje STALCO Industries Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest "EKO-REGION" sp. z o.o. (1 zamówienie).

Od kiedy STALCO Industries Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.08.2021, a najnowszy z 08.09.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa STALCO Industries Sp. z o.o.?

Wygrane przetargi firmy STALCO Industries Sp. z o.o. dotyczą m.in. branży „Maszyny przemysłowe” w województwie mazowieckim. Zamówienia wygrywa w 6 województwach.

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę STALCO Industries Sp. z o.o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę STALCO Industries Sp. z o.o. to 1,3; w 4 postępowaniach była to jedyna złożona oferta.