Stiegelmeyer Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej | 7 | 3 013 536 zł | |
| 2 | Szpital Powiatowy w Chrzanowie | 6 | 1 171 120 zł | |
| 3 | Wojewódzki Szpital Zespolony | 6 | 2 443 764 zł | |
| 4 | SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 5 | 690 224 zł | |
| 5 | Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej | 5 | 1 729 946 zł | |
| 6 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej | 4 | 2 732 459 zł | |
| 7 | SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA | 4 | 1 454 360 zł | |
| 8 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi | 4 | 502 035 zł | |
| 9 | Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach | 3 | 350 036 zł | |
| 10 | Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie | 3 | 701 545 zł |
Konkurenci Stiegelmeyer Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Stiegelmeyer Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Stiegelmeyer Sp. z o.o.: Urtica Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MałopolskieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie małopolskie jest Urtica Sp. z o.o. z wynikiem 260 wygranych postępowań.
- 1Urtica Sp. z o.o.260
- 2Salus International Sp. z o.o.190
- 3Aesculap Chifa sp. z o.o.114
- 4Bialmed Sp. z o.o.101
- 5Medtronic Poland Sp. z o.o.80
- 6Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa79
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. PodkarpackieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest URTICA Sp. z o.o. — 67 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie podkarpackie.
- 1URTICA Sp. z o.o.67
- 2Bialmed Sp. z o.o.48
- 3Medtronic Poland Sp. z o.o.43
- 4ASCLEPIOS S.A.43
- 5ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa40
- 6SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.39
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie mazowieckie jest Bialmed Sp. z o.o. z wynikiem 350 wygranych postępowań.
- 1Bialmed Sp. z o.o.350
- 2URTICA sp. z o.o.265
- 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.207
- 4Salus International Sp. z o.o.142
- 5Aesculap Chifa Sp. z o.o.142
- 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.101
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 99)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Stiegelmeyer Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Stiegelmeyer Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Stolno. Firma wygrała łącznie 190 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Stiegelmeyer Sp. z o.o.?
Firma Stiegelmeyer Sp. z o.o. wygrała 190 przetargów o łącznej wartości 75 923 571 zł. Średnia wartość kontraktu to 399 598 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Stiegelmeyer Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (7 zamówień).
Od kiedy Stiegelmeyer Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.04.2021, a najnowszy z 23.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Stiegelmeyer Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Urtica Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o., Aesculap Chifa sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.