TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski

Wykonawca publicznyGrębociceNIP 6931786856Aktywny 2022–2025
4
Wygranych przetargów
2 807 455 zł
Łączna wartość
701 864 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Powiat Głogowski4100%2 807 455

Konkurenci TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski w przetargach publicznych

TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Dolnośląskie

Największą liczbę kontraktów (30) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku dolnośląskie zdobyła firma FBSerwis Wrocław Sp. z o.o..

  1. 1FBSerwis Wrocław Sp. z o.o.30
  2. 2KM MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O.27
  3. 3Vaco Pure Sp. z o.o.23
  4. 4Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.20
  5. 5EMKA s.a.20
  6. 6Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o.18
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

848 002,50 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich Powiatu Głogowskiego w sezonie 2025/2026, w podzial…
27.11.2025GłogówPowiat Głogowski
554 003,96 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich Powiatu Głogowskiego w sezonie 2024/2025, w podzial…
07.01.2025GłogówPowiat Głogowski
818 004,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich Powiatu Głogowskiego w sezonie 2023/2024, w podziale…
07.11.2023GłogówPowiat Głogowski
587 445,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Przedmiot zamówienia: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich Powiatu Głogowskiego w sezonie…
08.12.2022GłogówPowiat Głogowski

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski startuje w przetargach publicznych?

Tak. TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Grębocice. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski?

Firma TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 2 807 455 zł. Średnia wartość kontraktu to 701 864 zł.

Z kim najczęściej współpracuje TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski?

Najczęstszym zamawiającym jest Powiat Głogowski (4 zamówień).

Od kiedy TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.12.2022, a najnowszy z 27.11.2025.

Kto jest największą konkurencją dla TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy TARTAK GRĘBOCICE Krzysztof Ślufarski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą FBSerwis Wrocław Sp. z o.o., KM MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O., Vaco Pure Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.