Trapex Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyZabrzeNIP 6482801798Aktywny 2023–2026
6
Wygranych przetargów
1 092 515 zł
Łączna wartość
182 086 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Trapex Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Trapex Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Żywność i napoje

woj. Śląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Piekarnia Antoni Kupny — 157 wygranych zamówień na Żywność i napoje w województwie śląskie.

  1. 1Piekarnia Antoni Kupny157
  2. 2PPHU Zakład Masarski s.c. Stanisław, Henryka Ośliźlok137
  3. 3Silezaur Tomasz Rulka101
  4. 4PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska63
  5. 5Andrzej Burakowski58
  6. 6Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. J.54
Wszystkie przetargi: Żywność i napoje

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 6)

130 740,12 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności dla Przedszkola Miejskiego nr 15 w Bytomiu im. Misia Uszatka
30.01.2026BytomPrzedszkole Miejskie nr 15 w Bytomiu im…
251 945,88 PLNŻywność i napoje
Zakup wraz z dostawą artykułów żywnościowych na 2026 rok do Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie…
02.01.2026Ruda ŚląskaMiasto Ruda Śląska - Centrum Kształceni…
193 249,86 PLNŻywność i napoje
Zakup wraz z dostawą artykułów żywnościowych (produktów spożywczych) dla Centrum Kształcenia Zawodo…
03.12.2024Ruda ŚląskaMiasto Ruda Śląska - Centrum Kształceni…
55 342,80 PLNŻywność i napoje
Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 przy ul. Ligonia 36 w Gliwi…
09.05.2024GliwiceZespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
251 224,53 PLNŻywność i napoje
ZP1/02/2024: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej nr 20 w Siemianowic…
18.03.2024Siemianowice ŚląskieSZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI IN…
210 012,30 PLNŻywność i napoje
„Zakup wraz z dostawą artykułów żywnościowych (produktów spożywczych) dla Centrum Kształcenia Zawod…
06.02.2023Ruda ŚląskaMiasto Ruda Śląska - Centrum Kształceni…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Trapex Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Trapex Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Zabrze. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Trapex Sp. z o.o.?

Firma Trapex Sp. z o.o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 1 092 515 zł. Średnia wartość kontraktu to 182 086 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Trapex Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Ruda Śląska - Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej (3 zamówień).

Od kiedy Trapex Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.02.2023, a najnowszy z 30.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Trapex Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Trapex Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Żywność i napoje w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Piekarnia Antoni Kupny, PPHU Zakład Masarski s.c. Stanisław, Henryka Ośliźlok, Silezaur Tomasz Rulka. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.