TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk

Wykonawca publicznyOlsztynAktywny 2022–2026
4
Wygranych przetargów
5 880 211 zł
Łączna wartość
1 470 053 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk w przetargach publicznych

TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Hotelarstwo i gastronomia

woj. Warmińsko-Mazurskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Jol-Mark Sp. z o.o. — 14 wygranych zamówień na Hotelarstwo i gastronomia w województwie warmińsko-mazurskie.

  1. 1Jol-Mark Sp. z o.o.14
  2. 2Izabela Anna Wiktorowska Bar Gastronomiczny ,,Cymes''13
  3. 3MIX- PLUS Edyta Klimowicz13
  4. 4Jumar Catering Wojciech Olszewski12
  5. 5B&D HOTELS S.A.8
  6. 6SMAKPOL-CATERING Sp. z o.o.8
Wszystkie przetargi: Hotelarstwo i gastronomia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

1 678 760,64 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usług hotelarskich i transportowych na rzecz pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie w t…
27.01.2026OlsztynSzpital Kliniczny Ministerstwa Spraw We…
1 583 504,64 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usług hotelarskich i transportowych na rzecz pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie w t…
08.01.2025OlsztynSzpital Kliniczny Ministerstwa Spraw We…
1 381 872,96 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usług hotelarskich i transportowych na rzecz pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie w t…
25.12.2023OlsztynSzpital Kliniczny Ministerstwa Spraw We…
1 236 072,96 PLNHotelarstwo i gastronomia
Świadczenie usług hotelarskich i transportowych na rzecz pacjentów SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie…
15.12.2022OlsztynSzpital Kliniczny Ministerstwa Spraw We…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk startuje w przetargach publicznych?

Tak. TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Olsztyn. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk?

Firma TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 5 880 211 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 470 053 zł.

Z kim najczęściej współpracuje TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk?

Najczęstszym zamawiającym jest Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (4 zamówień).

Od kiedy TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.12.2022, a najnowszy z 27.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy TURYSTYKA Dariusz Iwańczuk to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Hotelarstwo i gastronomia w województwie warmińsko-mazurskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Jol-Mark Sp. z o.o., Izabela Anna Wiktorowska Bar Gastronomiczny ,,Cymes'', MIX- PLUS Edyta Klimowicz. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.