Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik

Wykonawca publicznyRzeszówNIP 8132889316Aktywny 2022–2026
9
Wygranych przetargów
1 147 770 zł
Łączna wartość
127 530 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGRODZIU555,6%467 410
2Gmina Nisko222,2%82 060
3MIASTO I GMINA KAŃCZUGA111,1%340 000
4GMINA URZĘDÓW111,1%258 300

Konkurenci Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik w przetargach publicznych

Działalność firmy Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik: Piotr Frosztęga FDELITA, Rafał Matusik BPD, GEO-MARGO Marek Pruchnik.

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Małopolskie

Liderem w kategorii Architektura i inżynieria w regionie małopolskie jest Piotr Frosztęga FDELITA z wynikiem 69 wygranych postępowań.

  1. 1Piotr Frosztęga FDELITA69
  2. 2Rafał Matusik BPD43
  3. 3Marta Mardyła Firma Inżynieryjna TECHMA29
  4. 4Artur Maślanka Zakład Elektroinstalacyjny23
  5. 5GEOART Sp. z o.o.21
  6. 6ELENTECH Daniel Wąsik20
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Podkarpackie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest GEO-MARGO Marek Pruchnik — 34 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie podkarpackie.

  1. 1GEO-MARGO Marek Pruchnik34
  2. 2EKOTRANS laboratorium drogowe Hanna Kic18
  3. 3Center-Projekt Rymarz Spółka Komandytowa17
  4. 4Geores Sp. z o.o.14
  5. 5TRASAL Sp. z o.o.13
  6. 6Obsługa Inwestycji Drogowych Stanisław Cieszyński10
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 9)

57 960,06 PLNArchitektura i inżynieria
Rozbudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w kierunku miejscowości Rogi” zamówieni…
08.06.2026PodegrodzieZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGROD…
50 430,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji s…
08.06.2026PodegrodzieZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGROD…
232 470,00 PLNArchitektura i inżynieria
„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci wodociągowej…
03.12.2024PodegrodzieZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGROD…
22 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa kanalizacji sanita…
14.11.2024PodegrodzieZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGROD…
104 550,00 PLNArchitektura i inżynieria
„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji …
01.10.2024PodegrodzieZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGROD…
340 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach realizacji zadania inwest…
24.04.2024KańczugaMIASTO I GMINA KAŃCZUGA
27 060,00 PLNArchitektura i inżynieria
Dokumentacja projektowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Sandomierskiej w Nisku
16.12.2022NiskoGmina Nisko
258 300,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa kanalizacji sanitarnej w m…
31.05.2022UrzędówGMINA URZĘDÓW

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik startuje w przetargach publicznych?

Tak. Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Rzeszów. Firma wygrała łącznie 9 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik?

Firma Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik wygrała 9 przetargów o łącznej wartości 1 147 770 zł. Średnia wartość kontraktu to 127 530 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik?

Najczęstszym zamawiającym jest ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGRODZIU (5 zamówień).

Od kiedy Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.05.2022, a najnowszy z 08.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Usługi Budowlano-Inżynieryjne Tomasz Wójcik to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Piotr Frosztęga FDELITA, Rafał Matusik BPD, Marta Mardyła Firma Inżynieryjna TECHMA. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.