Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd

Wykonawca publicznyJasłoNIP 6851466374Aktywny 2021–2026
4
Wygranych przetargów
4 341 915 zł
Łączna wartość
1 085 479 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA OSIEK JASIELSKI250%626 928
2Powiat Jasielski125%3 440 986
3GMINA JASŁO125%274 001

Konkurenci Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd w przetargach publicznych

Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Podkarpackie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Strabag Sp. z o.o. — 202 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie podkarpackie.

  1. 1Strabag Sp. z o.o.202
  2. 2Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o.139
  3. 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle125
  4. 4Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna122
  5. 5PBI Infrastruktura S.A.109
  6. 6Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.87
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

228 197,49 PLNRoboty budowlane
Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Osiek Jasielski II
11.06.2026Osiek JasielskiGMINA OSIEK JASIELSKI
398 730,56 PLNRoboty budowlane
Budowa, rozbudowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Osiek Jasielski
28.04.2026Osiek JasielskiGMINA OSIEK JASIELSKI
274 000,89 PLNRoboty budowlane
"Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Opaciu"
19.07.2021JasłoGMINA JASŁO

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd startuje w przetargach publicznych?

Tak. Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Jasło. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd?

Firma Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 4 341 915 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 085 479 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA OSIEK JASIELSKI (2 zamówień).

Od kiedy Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.07.2021, a najnowszy z 11.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Usługi Remontowo-Budowlane ENERGODOM Zbigniew Gotfryd to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie podkarpackie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Strabag Sp. z o.o., Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.