VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyPoznańWygrane w latach 2021–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
2004
NIP
5252318253
REGON
015899724
KRS
0000224818
Przeważająca działalność (PKD 2007)
68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

8
Wygranych przetargów
5,2 mln zł
Łączna wartość
653 315 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Naprawy i konserwacja — woj. wielkopolskie

Przetargi z działu „Naprawy i konserwacja” w województwie wielkopolskim — tej samej branży, w której firma VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 18 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (18)

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: dział CPV „Naprawy i konserwacja”, woj. wielkopolskie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 3 wygrane; najwięcej w kwietniu 2025 r. (1).

Profil wygranych

  • 2średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 1wygrana przy jednej złożonej ofercie
  • 244 470 złmediana wartości kontraktu
  • 4zamawiających w 2 województwach

Najwięcej wygranych w województwach: wielkopolskie (6), dolnośląskie (1).

Największy kontrakt w naszej bazie: Eksploatacyjne utrzymanie urządzeń klimatyzacji, wentylacji i grzewczych w ENEA wytwarzanie Sp. z o.o. (ENEA Wytwarzanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 10.04.2025) — 3 401 688 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
2021187 527 zł
20222534 501 zł
20231172 620 zł
20241277 561 zł
202513,4 mln zł
20262752 623 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Biblioteka Raczyńskich5 zamówień62,5%1,2 mln zł
243 Wojskowy Oddział Gospodarczy1 zamówienie12,5%211 379 zł
3ENEA Wytwarzanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1 zamówienie12,5%3,4 mln zł
4Miasto Poznań – Palmiarnia Poznańska1 zamówienie12,5%435 420 zł

Konkurenci firmy VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. w przetargach publicznych

VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: naprawy i konserwacja, woj. wielkopolskie

Najwięcej kontraktów w kategorii „Naprawy i konserwacja” w województwie wielkopolskim zdobyła firma ENEA Oświetlenie sp. z o.o. (148 kontraktów).

  1. ENEA Oświetlenie sp. z o.o.148 wygranych
  2. Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o.80 wygranych
  3. GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.17 wygranych
  4. Siemens Healthcare Sp. z o.o.12 wygranych
  5. Tiemed Sp. z o.o.9 wygranych
Wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja →

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Naprawy i konserwacja w województwie wielkopolskim

W tej branży VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. ma 6 wygranych. Tak wygląda ten rynek w województwie wielkopolskim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 623rozstrzygnięte przetargi (24 mies.)
  • 1,9średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 62%postępowań z jedną ofertą
  • 317 217 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie wielkopolskim

Wygrane przetargi (8)

211 379 złNaprawy i konserwacja
Wykonanie bieżącej konserwacji i napraw w wyznaczonych budynkach i obiektach administrowanych…
18.05.2026Świętoszów43 Wojskowy Oddział Gospodarczy
541 244 złNaprawy i konserwacja
Bieżąca obsługa, serwis, konserwacja oraz nadzór techniczny budynków
07.01.2026PoznańBiblioteka Raczyńskich
3 401 688 złNaprawy i konserwacja
Eksploatacyjne utrzymanie urządzeń klimatyzacji, wentylacji i grzewczych w ENEA wytwarzanie Sp. z…
10.04.2025Świerże GórneENEA Wytwarzanie spółka z ograniczoną…
277 561 złNaprawy i konserwacja
Bieżąca obsługa, serwis, konserwacja oraz nadzór techniczny budynków
17.11.2024PoznańBiblioteka Raczyńskich
172 620 złNaprawy i konserwacja
Bieżąca obsługa, serwis, konserwacja oraz nadzór techniczny budynków
02.04.2023PoznańBiblioteka Raczyńskich
435 420 złNaprawy i konserwacja
Obsługa eksploatacyjna i konserwacyjna systemu grzewczego i systemu wentylacji kotłowni Palmiarni…
28.04.2022PoznańMiasto Poznań – Palmiarnia Poznańska
99 081 złNaprawy i konserwacja
Bieżąca obsługa, serwis, konserwacja oraz nadzór techniczny budynków
05.03.2022PoznańBiblioteka Raczyńskich
87 527 złNaprawy i konserwacja
Bieżąca obsługa, serwis, konserwacja oraz nadzór techniczny budynków
07.03.2021PoznańBiblioteka Raczyńskich

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. (siedziba: Poznań) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 8 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.?

Firma VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 5 226 520 zł. Średnia wartość kontraktu to 653 315 zł.

Z kim najczęściej współpracuje VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest BIBLIOTEKA RACZYŃSKICH (5 zamówień).

Od kiedy VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 07.03.2021, a najnowszy z 18.05.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.?

Firma VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie wielkopolskim (6 wygranych). Zamówienia wygrywa w 2 województwach.

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. to 2; w 1 postępowaniu była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Naprawy i konserwacja” w województwie wielkopolskim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ENEA Oświetlenie sp. z o.o., Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o., GE Medical Systems Polska Sp. z o. o. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.