VTIT Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO | 6 | 635 341 zł | |
| 2 | GMINA ZAWIERCIE | 5 | 456 524 zł | |
| 3 | Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych | 4 | 4 318 275 zł | |
| 4 | WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ | 4 | 534 214 zł | |
| 5 | Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu | 3 | 1 361 800 zł | |
| 6 | Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego | 3 | 888 676 zł | |
| 7 | Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie | 2 | 613 395 zł | |
| 8 | Powiat Pińczowski | 2 | 276 750 zł | |
| 9 | Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego | 2 | 522 452 zł | |
| 10 | POWIAT RACIBORSKI | 2 | 198 529 zł |
Konkurenci VTIT Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy VTIT Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z VTIT Sp. z o.o.: InFast Sp. z o.o., Web-Profit Maciej Kuźlik, Partner Papes Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. ŚląskieNajwiększą liczbę kontraktów (58) na Komputery i maszyny biurowe na rynku śląskie zdobyła firma PRO OFFICE Sp. z o.o..
- 1PRO OFFICE Sp. z o.o.58
- 2Web-Profit Maciej Kuźlik57
- 3AF SEKO Sp. z o.o.47
- 4Pluxee Polska Sp. z o.o.47
- 5BIS Spółka Cywilna Karol Kowalski, Łukasz Kowalski31
- 6LUKA SP. Z O.O.29
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. DolnośląskieLiderem w kategorii Komputery i maszyny biurowe w regionie dolnośląskie jest Partner Papes Sp. z o.o. z wynikiem 70 wygranych postępowań.
- 1Partner Papes Sp. z o.o.70
- 2Spinel Sp. z o.o.47
- 3Majka Biuroserwis Maria Gajewska32
- 4CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.24
- 5Web-Profit Maciej Kuźlik22
- 6ICOD.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ22
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. PodkarpackieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest InFast Sp. z o.o. — 126 wygranych zamówień na Komputery i maszyny biurowe w województwie podkarpackie.
- 1InFast Sp. z o.o.126
- 2Quatro Computers Maciej Zachara55
- 3Resgraph Sp. z o.o.36
- 4Firma Xerima Jan Szwakop32
- 5e-service Sp. z o.o.26
- 6Hurt-Papier Ryszard Cebula Spółka komandytowa24
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 94)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma VTIT Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. VTIT Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Bytom. Firma wygrała łącznie 94 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma VTIT Sp. z o.o.?
Firma VTIT Sp. z o.o. wygrała 94 przetargów o łącznej wartości 27 884 245 zł. Średnia wartość kontraktu to 296 641 zł.
Z kim najczęściej współpracuje VTIT Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO (6 zamówień).
Od kiedy VTIT Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.08.2023, a najnowszy z 20.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla VTIT Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy VTIT Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Komputery i maszyny biurowe w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą PRO OFFICE Sp. z o.o., Web-Profit Maciej Kuźlik, AF SEKO Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.