WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE

Wykonawca publicznyKostrzynNIP 7861140893Aktywny 2021–2025
4
Wygranych przetargów
656 352 zł
Łączna wartość
164 088 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina i Miasto Witkowo375%576 429
2GMINA POBIEDZISKA125%79 924

Konkurenci WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE w przetargach publicznych

WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Wielkopolskie

Największą liczbę kontraktów (137) na Roboty budowlane na rynku wielkopolskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
  2. 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
  3. 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
  4. 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
  5. 5STRABAG SP. Z O.O.70
  6. 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 4)

126 000,04 PLNMateriały budowlane
Budowa wiaty biesiadnej w Gorzykowie
20.10.2025WitkowoGmina i Miasto Witkowo
296 799,00 PLNRoboty budowlane
REMONT CZĘŚCI GMINNEGO BUDYNKU NA STADIONIE MIEJSKIM W WITKOWIE CELEM URZĄDZENIA „SZATNI NA MEDAL”.
18.08.2025WitkowoGmina i Miasto Witkowo
79 923,53 PLNRoboty budowlane
„Remont świetlicy w miejscowości Główna, gmina Pobiedziska”
20.10.2022PobiedziskaGMINA POBIEDZISKA
153 629,90 PLNRoboty budowlane
Remont budynku sanitarno-magazynowego na Stadionie Miejskim w Witkowie, celem urządzenia „Szatni na…
05.07.2021WitkowoGmina i Miasto Witkowo

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE startuje w przetargach publicznych?

Tak. WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kostrzyn. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE?

Firma WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 656 352 zł. Średnia wartość kontraktu to 164 088 zł.

Z kim najczęściej współpracuje WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina i Miasto Witkowo (3 zamówień).

Od kiedy WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.07.2021, a najnowszy z 20.10.2025.

Kto jest największą konkurencją dla WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy WAGNER RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.