Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM"

Wykonawca publicznyWrocławNIP 6941628260Aktywny 2024–2026
5
Wygranych przetargów
1 556 922 zł
Łączna wartość
311 384 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" w przetargach publicznych

Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Dolnośląskie

Największą liczbę kontraktów (104) na Roboty budowlane na rynku dolnośląskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o..

  1. 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.104
  2. 2Berger Bau Polska Sp. z o.o.99
  3. 3Rotomat Sp. z o.o.86
  4. 4Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.77
  5. 5ATTIS Tomasz Obrzut75
  6. 6ASB Budownictwo Sebastian Augustyn48
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 5)

189 809,70 PLNRoboty budowlane
Naprawa spękań ścian na parterze budynku F-13 Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyr…
23.03.2026WrocławUNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
343 271,42 PLNNaprawy i konserwacja
Usługi w zakresie wykonywania napraw dachów, robót awaryjnych dekarskich i konserwacji dachów w bud…
03.07.2025WrocławTOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WRO…
192 544,22 PLNNaprawy i konserwacja
Konserwacje, drobne naprawy, roboty awaryjne dachów i kominów (dachy płaskie i strome) w branży bud…
06.02.2025WrocławTowarzystwo Budownictwa Społecznego Wro…
155 264,67 PLNRoboty budowlane
Wykonanie podestów komunikacyjnych na poddaszu nieużytkowym w budynkach mieszkalnych w zasobach TBS…
23.01.2025WrocławTOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WRO…
676 032,28 PLNRoboty budowlane
Malowanie ścian i sufitów w wiatrołapach i klatkach schodowych w budynkach mieszkalnych we Wrocła…
27.09.2024WrocławTOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WRO…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" startuje w przetargach publicznych?

Tak. Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wrocław. Firma wygrała łącznie 5 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM"?

Firma Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 1 556 922 zł. Średnia wartość kontraktu to 311 384 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM"?

Najczęstszym zamawiającym jest TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (3 zamówień).

Od kiedy Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.09.2024, a najnowszy z 23.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Wiesław Eck MATERIAŁY BUDOWLANE "BUDRYM" to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o., Berger Bau Polska Sp. z o.o., Rotomat Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.