WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wykonawca publicznySitowaNIP 7681846918Aktywny 2022–2025
21
Wygranych przetargów
30 272 199 zł
Łączna wartość
1 441 533 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Mniszków419%6 397 912
2GMINA ŻARNÓW419%5 993 930
3Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim314,3%674 500
4GMINA SŁAWNO29,5%11 595 446
5Gmina Borkowice29,5%990 150
6Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opoczno14,8%294 468
7Gmina i Miasto Przysucha14,8%894 388
8Gmina Radoszyce14,8%2 591 049
9Gmina Gowarczów14,8%431 010
10Gmina Gielniów14,8%164 574

Konkurenci WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w przetargach publicznych

Działalność firmy WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA: DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Łódzkie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o. — 131 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie łódzkie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.131
  2. 2DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI100
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.69
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.58
  5. 5Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Mazowieckie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest DROG-BET Marcin Głuchowski — 246 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie mazowieckie.

  1. 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
  2. 2STRABAG Sp. z o.o.175
  3. 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
  4. 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
  5. 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
  6. 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 21)

3 215 490,60 PLNPaliwa i energia
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Bukowcu nad Pilicą
13.10.2025MniszkówGmina Mniszków
244 770,00 PLNRoboty budowlane
Budowa świetlicy wiejskiej w m. Brzustówek
05.09.2025OpocznoGMINA OPOCZNO
799 500,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja budynków Szkół Podstawowych w Rzucowie i Borkowicach
09.07.2025BorkowiceGmina Borkowice
190 650,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Borkowicach
07.07.2025BorkowiceGmina Borkowice
45 500,00 PLNRoboty budowlane
Remont ( malowanie) sali rozpraw nr XIII i XX w budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim
26.06.2025Piotrków TrybunalskiSąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
6 439 765,86 PLNRoboty budowlane
„Budowa i modernizacja obiektów infrastruktury kulturalnej na terenie Gminy Sławno”.
04.10.2024SławnoGMINA SŁAWNO
369 000,00 PLNRoboty budowlane
Remont (malowanie) pomieszczeń znajdujących się w budynku Sądu Rejonowego w Opocznie.
16.08.2024Piotrków TrybunalskiSąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
5 582 986,83 PLNRoboty budowlane
Doposażenie i rozbudowa infrastruktury w Szkole Podstawowej w Żarnowie
01.08.2024ŻarnówGMINA ŻARNÓW
894 388,35 PLNRoboty budowlane
Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Skrzyńsku.
07.06.2024PrzysuchaGmina i Miasto Przysucha
260 000,00 PLNRoboty budowlane
Remont (naprawa) elewacji budynku Sądu Rejonowego w Opocznie.
04.06.2024Piotrków TrybunalskiSąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
431 010,45 PLNRoboty budowlane
Budowa budynku garażowego wraz z niezbędną infrastrukturą w Rudzie Białaczowskiej dz. nr ew. 574
27.10.2023GowarczówGmina Gowarczów
164 574,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń Świetlicy Wiejskiej w Gielniowie
10.10.2023GielniówGmina Gielniów
174 660,00 PLNRoboty budowlane
Paszkowice – Rozbudowa budynku remizy OSP na cele świetlicowe
02.05.2023ŻarnówGMINA ŻARNÓW
185 730,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa budynku w Niemojowicach na potrzeby świetlicy środowiskowej
02.05.2023ŻarnówGMINA ŻARNÓW
294 468,15 PLNRoboty budowlane
Przebudowa leśniczówki wraz ze zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń na potrzeby kancelarii…
27.06.2022OpocznoSkarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo …

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA startuje w przetargach publicznych?

Tak. WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sitowa. Firma wygrała łącznie 21 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Firma WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA wygrała 21 przetargów o łącznej wartości 30 272 199 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 441 533 zł.

Z kim najczęściej współpracuje WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Mniszków (4 zamówień).

Od kiedy WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.06.2022, a najnowszy z 08.12.2025.

Kto jest największą konkurencją dla WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy WOJCIECH POPECKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.