Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi

Wykonawca publicznyŁódźNIP 7272787437Aktywny 2025
3
Wygranych przetargów
2 356 187 zł
Łączna wartość
785 396 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi266,7%1 725 487
2Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi133,3%630 700

Konkurenci Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi w przetargach publicznych

Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Ogrodnictwo i rolnictwo

woj. Łódzkie

Największą liczbę kontraktów (8) na Ogrodnictwo i rolnictwo na rynku łódzkie zdobyła firma FOREST Alina Sobczyk.

  1. 1FOREST Alina Sobczyk8
  2. 2FALCON Krzysztof Domański6
  3. 3Usługi ogrodnicze Krzysztof Jasiński6
  4. 4OŚRODEK AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SZKOLEŃ SP. Z O.O.6
  5. 5USŁUGI TRANSPORTOWO-KOMUNALNE Beata Kamola5
  6. 6Usługi Ogrodnicze RODOS Marta Budek5
Wszystkie przetargi: Ogrodnictwo i rolnictwo

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

630 700,00 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Wykonanie nasadzeń drzew i krzewów na terenie Miasta Łodzi
25.11.2025ŁódźMiasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi
862 743,27 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Utrzymanie parków, skwerów i zieleńców w latach 2025-2027
01.08.2025ŁódźMiasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi
862 743,27 PLNOgrodnictwo i rolnictwo
Utrzymanie parków, skwerów i zieleńców w latach 2025-2027
24.06.2025ŁódźMiasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi startuje w przetargach publicznych?

Tak. Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi?

Firma Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 2 356 187 zł. Średnia wartość kontraktu to 785 396 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi?

Najczęstszym zamawiającym jest Miasto Łódź-Urząd Miasta Łodzi (2 zamówień).

Od kiedy Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.06.2025, a najnowszy z 25.11.2025.

Kto jest największą konkurencją dla Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ogrodnictwo i rolnictwo w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą FOREST Alina Sobczyk, FALCON Krzysztof Domański, Usługi ogrodnicze Krzysztof Jasiński. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.