Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o.

Lidzbark Warmińskiwoj. warmińsko-mazurskieNIP: 7430005475
5
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 444 177 zł
Łączna wartość
288 835 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Historia zamówień, które ogłasza Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o., wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: sierpień 2025, szacowany kolejny termin: ~kwiecień 2027.

Roboty budowlane

co rok
Następny przetarg (szac.)~kwiecień 2027
  • 5 ogłoszeń przez 3,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: wrzesień / maj

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Eko-instalacje ArielGębskiLidzbark Warmiński3800 833 zł
2Usługi Instalacyjne Sanitarno-Gazowe Dudek MarcinLidzbark Warmiński1328 158 zł
3P.P.U.H Lech Bud Sp. z.o.oLidzbark warmiński1315 186 zł

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o.?

Zamawiający Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o. ogłosił łącznie 5 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o.?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 444 177 zł, przy średniej wartości 288 835 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o.?

Najczęstszym wykonawcą jest Eko-instalacje ArielGębski (3 wygranych przetargów).

Od kiedy Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o. publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.05.2022, a najnowszy z 05.08.2025.

Przetargi od Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o.o.: analiza i prognozy