CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU
17
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
4 860 403 zł
Łączna wartość
373 877 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stefpol | Bucz | 2 | 128 425 zł |
| 2 | LODOS | Nowogard | 2 | 750 767 zł |
| 3 | AKA Sp z o.o. | Koszalin | 1 | 456 744 zł |
| 4 | Merida Sp. z o.o. | Wrocław | 1 | 334 700 zł |
| 5 | Victoria Cymes Sp z.o.o. | Wałcz | 1 | 278 875 zł |
| 6 | Handel Hurtowy Dariusz Łukasiewicvz | Baczyna | 1 | 667 691 zł |
| 7 | Wiesław Żelek -Ciastkarnia-piekarnia i hurt artykułami spoż | Kamień Pomorski | 1 | 161 256 zł |
| 8 | Szpital Miejski im Jana Garduły Sp.z o.ol | Świnoujście | 1 | 265 664 zł |
| 9 | KIM Sp. z o.o. | Golczewo | 1 | 258 525 zł |
| 10 | AM-BEST Mirosław Bysko | Świnoujście | 1 | 589 472 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU?
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU ogłosił łącznie 17 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 4 860 403 zł, przy średniej wartości 373 877 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU?
Najczęstszym wykonawcą jest Stefpol (2 wygranych przetargów).
Od kiedy CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE W ŚWINOUJŚCIU publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.01.2026, a najnowszy z 11.03.2026.