CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK

Włocławekwoj. kujawsko-pomorskieNIP: 8883128032
7
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 551 252 zł
Łączna wartość
310 250 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK?

Zamawiający CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK ogłosił łącznie 7 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 551 252 zł, przy średniej wartości 310 250 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK?

Najczęstszym wykonawcą jest COPYBOX sp. z o. o. (2 wygranych przetargów).

Od kiedy CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY WŁOCŁAWEK publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.09.2022, a najnowszy z 18.10.2023.