DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO

Chwałkowowoj. wielkopolskieNIP: 6961375773
2
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
243 540 zł
Łączna wartość
243 540 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O.Warszawa1243 540

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO ogłosił łącznie 2 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 243 540 zł, przy średniej wartości 243 540 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO?

Najczęstszym wykonawcą jest TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O. (1 wygranych przetargów).

Od kiedy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 16.02.2024, a najnowszy z 04.06.2024.

Przetargi od DOM POMOCY SPOŁECZNEJ CHWAŁKOWO: analiza i prognozy