Dom Pomocy Społecznej w Czachowie

Ożarówwoj. świętokrzyskieNIP: 8631249635
9
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 720 556 zł
Łączna wartość
191 173 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1PPHU Publima Lichota&LichotaOstrowiec Św.2429 669
2ARON Sp. z o.oKielce2287 210
3HAWEDKielce1249 778
4EUROSPED PALIWA Sp. z o.oBytom195 000
5WODEX M.ROŻMIEJ, S.ROŻMIEJ-ZDYBSKA SPÓŁKA JAWNA,Ożarów1291 432
6TOYOTA&LEXUS Centrum Wrocław Sp. z o.oWrocław1178 900
7Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Handlowo-Usługowe „Elba” Jan BańcyrowskiSkarżysko-Kamienna1188 568

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Dom Pomocy Społecznej w Czachowie?

Dom Pomocy Społecznej w Czachowie ogłosił łącznie 9 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Dom Pomocy Społecznej w Czachowie?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 720 556 zł, przy średniej wartości 191 173 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Dom Pomocy Społecznej w Czachowie?

Najczęstszym wykonawcą jest PPHU Publima Lichota&Lichota (2 wygranych przetargów).

Od kiedy Dom Pomocy Społecznej w Czachowie publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.02.2022, a najnowszy z 01.10.2025.

Przetargi od Dom Pomocy Społecznej w Czachowie: analiza i prognozy