Dom Spotkań z Historią
1
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
745 380 zł
Łączna wartość
745 380 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FRB REMAX Ryszard Walczykowski | Warszawa | 1 | 745 380 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Dom Spotkań z Historią?
Dom Spotkań z Historią ogłosił łącznie 1 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Dom Spotkań z Historią?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 745 380 zł, przy średniej wartości 745 380 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Dom Spotkań z Historią?
Najczęstszym wykonawcą jest FRB REMAX Ryszard Walczykowski (1 wygranych przetargów).
Od kiedy Dom Spotkań z Historią publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.01.2026, a najnowszy z 15.01.2026.