GMINA CZERMIN

Czerminwoj. podkarpackieNIP: 8172175391
112
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
125 255 419 zł
Łączna wartość
1 585 512 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

W ogłoszeniach, które publikuje GMINA CZERMIN, widać stały rytm zakupów w 4 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Roboty budowlane” (co miesiąc); ostatnie postępowanie: lipiec 2026, prognozowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.

Roboty budowlane

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 67 ogłoszeń przez 5 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / listopad

Paliwa i energia

co rok
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 5 ogłoszeń przez 3,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: wrzesień / lipiec

Finanse i ubezpieczenia

co rok
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 4 ogłoszeń przez 2,7 lat
  • Zwykle w miesiącach: grudzień / styczeń

Ścieki, odpady, środowisko

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 12 ogłoszeń przez 4,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: listopad / grudzień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1ZGO - NOVA Sp. z o.o.Witaszyczki53 228 082
2Ekozis Grzegorz SurgotaBorowa 326520 201 150
3Wielkopolskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w JarocinieWitaszyczki52 975 349
4Bank Spółdzielczy w PleszewiePleszew45 795 263
5Firma Remontowo Budowlana Tomko, Tomasz KrużelTrzciana 14631 598 756
6Oświetlenie uliczne i drogowe sp. z o.o.Kalisz31 411 000
7More Blue Sp. z o.o.Warszawa2399 400
8GREGBUD Grzegorz RybarczykChocz24 473 649
9Moje Bambino Sp. z o.o.ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź2668 004
10Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe MARZYŃSKI Sp. z o.o. Sp. K.Jarocin210 874 790

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (4)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 4 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił GMINA CZERMIN?

GMINA CZERMIN ogłosił łącznie 112 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień GMINA CZERMIN?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 125 255 419 zł, przy średniej wartości 1 585 512 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi GMINA CZERMIN?

Najczęstszym wykonawcą jest ZGO - NOVA Sp. z o.o. (5 wygranych przetargów).

Od kiedy GMINA CZERMIN publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 13.07.2021, a najnowszy z 28.07.2026.