Gmina Grabowiec
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że Gmina Grabowiec regularnie wraca z zamówieniami w 2 kategoriach. Najczęściej powtarza się kategoria „Roboty budowlane” (co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: luty 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.
Roboty budowlane
co kwartał- 21 ogłoszeń przez 3,9 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / marzec
Ścieki, odpady, środowisko
co rok- 4 ogłoszeń przez 3,8 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / sierpień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. | Zamość | 5 | 7 311 544 zł |
| 2 | EKOMEGA LEGIEĆ MAŁEK sp. j. | Zamość | 3 | 2 369 412 zł |
| 3 | HYDROTERM Sp. z o.o. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1, 37-555 Święte | Święte | 2 | 6 860 085 zł |
| 4 | PHU PAGOS Adam Karpiuk | Łomazy | 1 | 272 214 zł |
| 5 | Biuro Projektowo – Inwestycyjne Zygmunt Lisowski | Chełm | 1 | 233 700 zł |
| 6 | MD Instalacje Sp. z o.o. ul. Husarska 8/49 20-555 Lublin | Lublin | 1 | 696 736 zł |
| 7 | JSK TEAM Monika Krasnopolska | Zamość | 1 | 2 099 000 zł |
| 8 | Usługi Budowlane Małgorzata Nakapała | Zamość | 1 | 955 395 zł |
| 9 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „WAMACO” Sp. z o.o. | Lublin | 1 | 2 093 460 zł |
| 10 | URB CONSTRUCTION Sp. z o.o. | Zamość | 1 | 149 152 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Gmina Grabowiec?
Gmina Grabowiec ogłosił łącznie 32 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Grabowiec?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 42 167 110 zł, przy średniej wartości 1 833 353 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Grabowiec?
Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. (5 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina Grabowiec publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.03.2021, a najnowszy z 04.02.2026.