Gmina i Miasto Dobczyce
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza Gmina i Miasto Dobczyce, wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Ścieki, odpady, środowisko” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: wrzesień 2026, szacowany kolejny termin: ~lipiec 2027.
Ścieki, odpady, środowisko
co rok- 4 ogłoszenia przez 1,7 roku
- Zwykle w miesiącach: styczeń / luty
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. | Kraków | 1 | 5 685 620 zł |
| 2 | ,,ANBUD” Firma Usługowo-Handlowa Andrzej Zyguła | Wieliczk | 1 | 6 572 434 zł |
| 3 | BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o. o. | Izabelin-Dzienanówek | 1 | 596 776 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający Gmina i Miasto Dobczyce?
Zamawiający Gmina i Miasto Dobczyce ogłosił łącznie 8 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina i Miasto Dobczyce?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 12 854 831 zł, przy średniej wartości 4 284 944 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina i Miasto Dobczyce?
Najczęstszym wykonawcą jest Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. (1 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina i Miasto Dobczyce publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.01.2025, a najnowszy z 16.09.2026.