Gmina Jadów

Jadówwoj. mazowieckieNIP: 1251334791
94
Przetargów łącznie
3
Aktywnych
100 889 997 zł
Łączna wartość
1 483 676 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

W ogłoszeniach, które publikuje Gmina Jadów, widać stały rytm zakupów w 3 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Roboty budowlane” (co kwartał); ostatnie postępowanie: lipiec 2026, prognozowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.

Roboty budowlane

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 58 ogłoszeń przez 4,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: maj / wrzesień

Usługi transportowe

co rok
Następny przetarg (szac.)~lipiec 2027
  • 8 ogłoszeń przez 4,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: sierpień / wrzesień

Architektura i inżynieria

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 18 ogłoszeń przez 4,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: marzec / maj

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1GO-ROAD Projektowanie i nadzorowanie robót drogowych Piotr GołośTłuszcz81 522 068
2K&W Construction Sp. z o.o.Badowo-Mściska726 370 522
3Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka JawnaWołomin616 677 311
4PTHU DAR-BUS Dariusz DenisŁochów51 422 264
5EL-SEB Sebastian PisarekKlembów4436 310
6Zakład Usługowo-Handlowy Adam JasińskiPoświętne3523 729
7PHU STANPOL Stanisław SieradzkiTłuszcz2657 775
8AK SPORT Andrzej GniadoOkuniew229 370 555
9P&K JACZEWSCY PAWEŁ JACZEWSKIBednarze23 182 669
10JPPC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa21 015 900

Historia zamówień

Przetargi (3)

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Gmina Jadów?

Zamawiający Gmina Jadów ogłosił łącznie 94 przetargów, z czego 3 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Jadów?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 100 889 997 zł, przy średniej wartości 1 483 676 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Jadów?

Najczęstszym wykonawcą jest GO-ROAD Projektowanie i nadzorowanie robót drogowych Piotr Gołoś (8 wygranych przetargów).

Od kiedy Gmina Jadów publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.08.2021, a najnowszy z 31.07.2026.