Gmina Miasto Kołobrzeg

Kołobrzegwoj. zachodniopomorskieNIP: 6711698541
314
Przetargów łącznie
7
Aktywnych
487 833 126 zł
Łączna wartość
2 439 166 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Gmina Miasto Kołobrzeg prowadzi powtarzalne postępowania w 4 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Roboty budowlane” (rytm: co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Roboty budowlane

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 174 ogłoszeń przez 5,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / grudzień

Ogrodnictwo i rolnictwo

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 9 ogłoszeń przez 1,6 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / lipiec

Poczta i telekomunikacja

co rok
Następny przetarg (szac.)~listopad 2026
  • 5 ogłoszeń przez 3 lat
  • Zwykle w miesiącach: grudzień / styczeń

Architektura i inżynieria

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~sierpień 2026
  • 26 ogłoszeń przez 4,8 lat
  • Zwykle w miesiącach: wrzesień / lipiec

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.Kołobrzeg1884 112 260
2DOMAR Kazimierz DomarackiBiesiekierz1370 090 330
3WS Sp. z o. o.Siemyśl1130 504 537
4Biogas-Active Sp. z o.o.Kołobrzeg63 141 387
5Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „PRIN” Jacek ZadkaGrzybowo54 010 745
6InQubator Sp. z o.o.Warszawa51 109 309
7Wdb Sp. z o.o. Sp.k.Rumia411 714 023
8„ZNAK-POL” Sławomir Zienkiewicz, Ryszard Butkiewicz Spółka JawnaSzczecinek43 645 287
9Poczta Polska S.A.Warszawa33 617 759
10Zakład Usług Leśnych ORKAN Adrian KoprowiczBiałogard39 023 095

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Gmina Miasto Kołobrzeg?

Gmina Miasto Kołobrzeg ogłosił łącznie 314 przetargów, z czego 7 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Miasto Kołobrzeg?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 487 833 126 zł, przy średniej wartości 2 439 166 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Miasto Kołobrzeg?

Najczęstszym wykonawcą jest Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. (18 wygranych przetargów).

Od kiedy Gmina Miasto Kołobrzeg publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.04.2021, a najnowszy z 29.07.2026.