Gmina Krośnice
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Wzorzec zamówień, które ogłasza Gmina Krośnice, jest powtarzalny w 4 kategoriach. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co kwartał): ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, spodziewany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Roboty budowlane
co kwartał- 61 ogłoszeń przez 5,5 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / październik
Ogrodnictwo i rolnictwo
co rok- 6 ogłoszeń przez 5,1 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / marzec
Meble i wyposażenie
co rok- 5 ogłoszeń przez 3,1 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / styczeń
Usługi transportowe
co pół roku- 24 ogłoszeń przez 3,9 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / wrzesień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakładem Usług Komunalnych w Krośnicach sp. z o.o. | Krośnice | 11 | 3 811 295 zł |
| 2 | ERA Technologii Eryka Jastrząb | Czeszów | 9 | 1 160 400 zł |
| 3 | Gembiak – Mikstacki sp.j. | Krotoszyn | 8 | 8 609 579 zł |
| 4 | MATAN Ilona Bajserowicz | Kuźnica Czeszycka | 3 | 409 680 zł |
| 5 | Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych | Milicz | 3 | 1 313 488 zł |
| 6 | AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski | Pobiedziska | 3 | 1 068 066 zł |
| 7 | FIRMA TOMBUD-KD DAMIAN KONIECZNY | Strzyżewice | 2 | 4 764 393 zł |
| 8 | PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „ART-ZBYT” Sp. J. Andrzej Wojtyczka, Bogdan Mchalak | Milicz | 2 | 445 832 zł |
| 9 | Firma TOMBUD Tomasz Kurpisz | Strzyżewice | 2 | 16 689 348 zł |
| 10 | PPHU EXPORT IMPORT Władysław Skiba | Milicz | 2 | 1 135 025 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (1)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 3968/25wyrokuwzględnione23.10.2025
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Gmina Krośnice?
Gmina Krośnice ogłosił łącznie 129 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Krośnice?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 57 655 325 zł, przy średniej wartości 711 794 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Krośnice?
Najczęstszym wykonawcą jest Zakładem Usług Komunalnych w Krośnicach sp. z o.o. (11 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina Krośnice publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.02.2021, a najnowszy z 28.07.2026.