Gmina Krzeszowice
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza Gmina Krzeszowice, wskazuje na regularne postępowania w 4 kategoriach. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Roboty budowlane
co miesiąc- 116 ogłoszeń przez 5,4 lat
- Zwykle w miesiącach: lipiec / marzec
Inne usługi
co rok- 6 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / grudzień
Naprawy i konserwacja
co rok- 5 ogłoszeń przez 4,1 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / kwiecień
Architektura i inżynieria
co pół roku- 7 ogłoszeń przez 2,3 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / lipiec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe Wikos Fresh Michał Strzelec | Wygiełzów, Babice | 5 | 9 794 673 zł |
| 2 | DAMICH Damian Michalski | Olkusz | 5 | 1 287 893 zł |
| 3 | Boltech Sp. z o. o. | Bukowno | 4 | 850 509 zł |
| 4 | Mieczysław Jakubowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MIKI” | Kraków | 3 | 11 235 683 zł |
| 5 | POCZTA POLSKA S.A. | Warszawa | 3 | 1 289 536 zł |
| 6 | PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. | Warszawa | 3 | 790 397 zł |
| 7 | ROBOTY DROGOWE JANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Olkusz | 3 | 984 280 zł |
| 8 | EUROCOMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | Krzeszowice | 3 | 1 150 440 zł |
| 9 | Colas Polska Sp. z o.o. | Palędze | 2 | 468 539 zł |
| 10 | Usługi Transportowe Piotr Brzózka | Krzeszowice | 2 | 1 062 633 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Gmina Krzeszowice?
Gmina Krzeszowice ogłosił łącznie 198 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Krzeszowice?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 169 120 400 zł, przy średniej wartości 1 397 689 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Krzeszowice?
Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe Wikos Fresh Michał Strzelec (5 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina Krzeszowice publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.03.2021, a najnowszy z 28.07.2026.