GMINA MARKOWA
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza GMINA MARKOWA, wskazuje na regularne postępowania w 4 kategoriach. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Roboty budowlane
co miesiąc- 58 ogłoszeń przez 5,1 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / maj
Architektura i inżynieria
co rok- 5 ogłoszeń przez 3,9 lat
- Zwykle w miesiącach: kwiecień / maj
Zdrowie i opieka społeczna
co pół roku- 8 ogłoszeń przez 2,3 lat
- Zwykle w miesiącach: kwiecień / maj
Hotelarstwo i gastronomia
co pół roku- 9 ogłoszeń przez 2,4 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / maj
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STRABAG Sp. z o.o. | Pruszków | 3 | 3 613 156 zł |
| 2 | DON Mateo Mateusz Zarzecki | Jarosław | 3 | 161 186 zł |
| 3 | SANITEX SP. Z O.O. Z/S W TRYŃCZY | Tryńcza | 3 | 8 855 305 zł |
| 4 | Łukasz Korytko EL-PER | Pruchnik | 3 | 5 538 495 zł |
| 5 | Piotr Sereda HYDROTECH | Przeworsk | 3 | 2 820 761 zł |
| 6 | FHU Maciej Bąk | Medyka 126A | 3 | 6 326 852 zł |
| 7 | BPR Consulting Paulina Rydz | Łódź | 2 | 447 456 zł |
| 8 | OPTeam S.A. | Tajęcina 113 | 2 | 231 575 zł |
| 9 | PROMAR IT Sp. z o. o. | Gliwiece | 2 | 7 426 740 zł |
| 10 | Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF T. Kobylański, M. Mołoń s.c. | Rzeszów | 2 | 237 784 zł |
Historia zamówień
Przetargi (2)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (2)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 2 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 4662/24wyrokuwzględnione10.01.2025
- KIO 3292/24postanowienieumorzone (uwzględnienie zarzutów w całosci przez zamawiającego)30.09.2024
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił GMINA MARKOWA?
GMINA MARKOWA ogłosił łącznie 105 przetargów, z czego 2 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień GMINA MARKOWA?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 99 682 904 zł, przy średniej wartości 1 424 041 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi GMINA MARKOWA?
Najczęstszym wykonawcą jest STRABAG Sp. z o.o. (3 wygranych przetargów).
Od kiedy GMINA MARKOWA publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.06.2021, a najnowszy z 24.07.2026.