Gmina Miasto Toruń
1
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
3 096 726 zł
Łączna wartość
3 096 726 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNIQA TU S.A. | Warszawa | 1 | 3 096 726 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (3)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 3 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 10/21postanowienieumorzone (wycofanie)16.02.2021
- KIO 2732/13wyrokuwzględnione13.12.2013
- KIO 2629/12wyrokoddalone19.12.2012
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający Gmina Miasto Toruń?
Zamawiający Gmina Miasto Toruń ogłosił łącznie 1 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Miasto Toruń?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 3 096 726 zł, przy średniej wartości 3 096 726 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Miasto Toruń?
Najczęstszym wykonawcą jest UNIQA TU S.A. (1 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina Miasto Toruń publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.05.2026, a najnowszy z 21.05.2026.