Gmina Miasto Wąbrzeźno

Wąbrzeźnowoj. kujawsko-pomorskieNIP: 8781794185
77
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
89 418 609 zł
Łączna wartość
1 788 372 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

W ogłoszeniach, które publikuje Gmina Miasto Wąbrzeźno, widać stały rytm zakupów w 4 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Roboty budowlane” (co kwartał); ostatnie postępowanie: lipiec 2026, prognozowany kolejny termin: ~październik 2026.

Roboty budowlane

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 32 ogłoszeń przez 5,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: kwiecień / sierpień

Ścieki, odpady, środowisko

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~listopad 2026
  • 12 ogłoszeń przez 4,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / grudzień

Rekreacja i kultura

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~grudzień 2026
  • 6 ogłoszeń przez 2,5 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / grudzień

Finanse i ubezpieczenia

co rok
Następny przetarg (szac.)~styczeń 2027
  • 5 ogłoszeń przez 4,4 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / sierpień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Gmina Miasto Wąbrzeźno?

Zamawiający Gmina Miasto Wąbrzeźno ogłosił łącznie 77 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Miasto Wąbrzeźno?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 89 418 609 zł, przy średniej wartości 1 788 372 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Miasto Wąbrzeźno?

Najczęstszym wykonawcą jest PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH I MIESZKANIOWYCH EKOSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (6 wygranych przetargów).

Od kiedy Gmina Miasto Wąbrzeźno publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.04.2021, a najnowszy z 16.07.2026.