GMINA NIEGOWA
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza GMINA NIEGOWA, wskazuje na regularne postępowania w 4 kategoriach. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Roboty budowlane
co kwartał- 46 ogłoszeń przez 4,9 lat
- Zwykle w miesiącach: wrzesień / listopad
Paliwa i energia
co rok- 11 ogłoszeń przez 4,2 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / kwiecień
Architektura i inżynieria
co pół roku- 10 ogłoszeń przez 3,1 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / grudzień
Finanse i ubezpieczenia
co pół roku- 8 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / listopad
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DROŚ SAWICKI SP. ZO.O | Przystajń | 5 | 1 351 510 zł |
| 2 | FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUL-BUD ŁUKASZ PAŁĘGA | Bliżyce | 4 | 11 154 884 zł |
| 3 | FARGO INVEST SP. ZO.O. | Częstochowa | 4 | 17 812 180 zł |
| 4 | BANK SPÓŁDZIELCZY W SZCZEKOCINACH | Szczekociny | 3 | 1 710 761 zł |
| 5 | BANK SPÓŁDZIELCZY W ŻORACH | Żory | 3 | 950 011 zł |
| 6 | Eco-Team Sp. z o.o. Sp.k. | Częstochowa | 2 | 3 980 465 zł |
| 7 | P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika | Boronów | 2 | 3 064 813 zł |
| 8 | TRANS-JUL - BUD sp. z o. o | Bliżyce 65 | 2 | 6 759 257 zł |
| 9 | PION Sp. z o.o. Siedliska 347, Lubenia – lider | Siedliska | 2 | 17 379 900 zł |
| 10 | Interhandler Sp. z o.o. | Toruń | 2 | 1 167 762 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (4)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 4 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 4885/25wyrokoddalone12.01.2026
- KIO 5207/25wyrokuwzględnione12.01.2026
- KIO 4716/25postanowienieumorzenie postępowania20.11.2025
- KIO 261/17wyrokuwzględnione14.02.2017
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił GMINA NIEGOWA?
GMINA NIEGOWA ogłosił łącznie 93 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień GMINA NIEGOWA?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 74 163 467 zł, przy średniej wartości 1 454 186 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi GMINA NIEGOWA?
Najczęstszym wykonawcą jest DROŚ SAWICKI SP. ZO.O (5 wygranych przetargów).
Od kiedy GMINA NIEGOWA publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.08.2021, a najnowszy z 27.07.2026.