GMINA OROŃSKO
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że GMINA OROŃSKO regularnie wraca z zamówieniami w 4 kategoriach. Najczęściej powtarza się kategoria „Roboty budowlane” (co pół roku) — ostatnie ogłoszenie: maj 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Roboty budowlane
co pół roku- 27 ogłoszeń przez 4,6 lat
- Zwykle w miesiącach: październik / kwiecień
Paliwa i energia
co pół roku- 6 ogłoszeń przez 4,3 lat
- Zwykle w miesiącach: listopad / maj
Ścieki, odpady, środowisko
co pół roku- 6 ogłoszeń przez 2,1 lat
- Zwykle w miesiącach: grudzień / styczeń
Architektura i inżynieria
co pół roku- 5 ogłoszeń przez 1,7 lat
- Zwykle w miesiącach: październik / marzec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługowy Zakład Hydrauliczny Michał Wieczorek | Radom | 3 | 12 247 288 zł |
| 2 | ARBUD INVESTMENT Sp. z o.o. | Radom | 2 | 5 508 206 zł |
| 3 | KRESKA Erwin Szatan | Stara Błotnica | 2 | 337 568 zł |
| 4 | „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o. | Wąchock | 2 | 4 012 056 zł |
| 5 | STAR BUDOWA INWESTYCJE | Mirzec | 2 | 956 040 zł |
| 6 | MER-TRANS Michał Pajdziński | Skaryszew | 2 | 908 000 zł |
| 7 | USŁUGI EKOLOGICZNE EKO-JAS KRZYSZTOF JANAS | Wolanów | 2 | 2 478 712 zł |
| 8 | Usługowy Zakład Hydrauliczny Marian Wieczorek | Radom | 1 | 1 894 200 zł |
| 9 | Firma Budowlano-Usługowa „WIATROBUD II” Paweł Wiatrak, Przemysław Wiatrak s.c. | Radom | 1 | 231 240 zł |
| 10 | Usługi Ekologczne EKO-JAS Krzysztof Janas | Garno | 1 | 934 370 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił GMINA OROŃSKO?
GMINA OROŃSKO ogłosił łącznie 51 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień GMINA OROŃSKO?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 40 955 991 zł, przy średniej wartości 1 170 171 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi GMINA OROŃSKO?
Najczęstszym wykonawcą jest Usługowy Zakład Hydrauliczny Michał Wieczorek (3 wygranych przetargów).
Od kiedy GMINA OROŃSKO publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.10.2021, a najnowszy z 22.06.2026.