Gmina Pozezdrze
36
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
38 124 829 zł
Łączna wartość
1 270 828 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że Gmina Pozezdrze regularnie wraca z zamówieniami w 3 kategoriach. Najczęściej powtarza się kategoria „Usługi transportowe” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: ~maj 2027.
Usługi transportowe
co rokNastępny przetarg (szac.)~maj 2027
- 5 ogłoszeń przez 4,8 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / wrzesień
Górnictwo i chemikalia
co rokNastępny przetarg (szac.)~luty 2027
- 4 ogłoszeń przez 2 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / luty
Roboty budowlane
co kwartałNastępny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
- 19 ogłoszeń przez 3,3 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / luty
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SECKON Konrad Biesiadecki | Giżycko | 2 | 265 891 zł |
| 2 | PHUP PALWOD EXPORT - IMPORT | Gołdap | 2 | 4 599 000 zł |
| 3 | TIM TRAWEL Przewozy Autokarowe Kraj Zagranica Marzena Żelewska | Kolonia Pozezdrze | 1 | 155 946 zł |
| 4 | Jakub Budownictwo Jakub Wołczek | Giżycko | 1 | 1 927 001 zł |
| 5 | PPHU Usługi Transportowe Sprzęt Budowlany | Giżycko | 1 | 238 989 zł |
| 6 | Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób Czapliccy Spółka Komandytowa | Przasnysz | 1 | 254 406 zł |
| 7 | Proffico Sp. z o. o. | Warszawa | 1 | 3 304 641 zł |
| 8 | WEB-Profit Maciej Kuźlik | Piekary Śląskie | 1 | 108 142 zł |
| 9 | Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o. | Wielopole 62 | 1 | 210 379 zł |
| 10 | Stanisław Buczyński Usługi Instalacyjne | Giżycko | 1 | 983 356 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający Gmina Pozezdrze?
Zamawiający Gmina Pozezdrze ogłosił łącznie 36 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Pozezdrze?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 38 124 829 zł, przy średniej wartości 1 270 828 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Pozezdrze?
Najczęstszym wykonawcą jest SECKON Konrad Biesiadecki (2 wygranych przetargów).
Od kiedy Gmina Pozezdrze publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.06.2021, a najnowszy z 18.06.2026.