Gmina Starachowice

Starachowicewoj. świętokrzyskieNIP: 6641909150
327
Przetargów łącznie
9
Aktywnych
283 078 085 zł
Łączna wartość
1 505 734 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Historia zamówień, które ogłasza Gmina Starachowice, wskazuje na regularne postępowania w 4 kategoriach. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Roboty budowlane

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 138 ogłoszeń przez 5,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: czerwiec / wrzesień

Architektura i inżynieria

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 84 ogłoszeń przez 5 lat
  • Zwykle w miesiącach: maj / sierpień

Komputery i maszyny biurowe

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 4 ogłoszeń przez 2,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: czerwiec / lipiec

Zdrowie i opieka społeczna

co rok
Następny przetarg (szac.)~kwiecień 2027
  • 5 ogłoszeń przez 3,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: marzec / kwiecień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (28)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 28 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Zobacz wszystkie orzeczenia tego zamawiającego (28) →

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Gmina Starachowice?

Gmina Starachowice ogłosił łącznie 327 przetargów, z czego 9 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Gmina Starachowice?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 283 078 085 zł, przy średniej wartości 1 505 734 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Gmina Starachowice?

Najczęstszym wykonawcą jest Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA PROJEKT" (7 wygranych przetargów).

Od kiedy Gmina Starachowice publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.03.2021, a najnowszy z 29.07.2026.

Przetargi od Gmina Starachowice: analiza i prognozy