Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze

Zielona Górawoj. lubuskieNIP: 9730590332
7
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 203 066 zł
Łączna wartość
300 766 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1GMSYNERGY Sp. z o.oRzgów2929 000
2Fabryka Reklamy SANDMEDIA S.CZielona Góra197 266
3Cristal Travelnet Sp. z o.oEłk1176 800

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze?

Zamawiający Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze ogłosił łącznie 7 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 203 066 zł, przy średniej wartości 300 766 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze?

Najczęstszym wykonawcą jest GMSYNERGY Sp. z o.o (2 wygranych przetargów).

Od kiedy Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.02.2025, a najnowszy z 30.04.2026.

Przetargi od Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Ziel: analiza i prognozy