MIASTO I GMINA KIERNOZIA

Kiernoziawoj. łódzkieNIP: 8341874000
42
Przetargów łącznie
1
Aktywnych
34 210 344 zł
Łączna wartość
1 140 345 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza MIASTO I GMINA KIERNOZIA, jest powtarzalny w 2 kategoriach. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co kwartał): ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, spodziewany kolejny termin: ~wrzesień 2026.

Roboty budowlane

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 29 ogłoszeń przez 5,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: czerwiec / październik

Ścieki, odpady, środowisko

co rok
Następny przetarg (szac.)~listopad 2026
  • 4 ogłoszeń przez 3 lat
  • Zwykle w miesiącach: grudzień / listopad

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił MIASTO I GMINA KIERNOZIA?

MIASTO I GMINA KIERNOZIA ogłosił łącznie 42 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień MIASTO I GMINA KIERNOZIA?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 34 210 344 zł, przy średniej wartości 1 140 345 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi MIASTO I GMINA KIERNOZIA?

Najczęstszym wykonawcą jest DROG-BET Marcin Głuchowski (9 wygranych przetargów).

Od kiedy MIASTO I GMINA KIERNOZIA publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.06.2021, a najnowszy z 10.07.2026.