Okręgowy Urząd Miar w Krakowie

Krakówwoj. małopolskieNIP: 6761068658
4
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
849 765 zł
Łączna wartość
283 255 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Ochrona Mienia Sp. z o.o.Kraków2391 129
2PRO-INVEST MARIUSZ SZCZEPAŃSKIKrosno1458 636

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Okręgowy Urząd Miar w Krakowie?

Zamawiający Okręgowy Urząd Miar w Krakowie ogłosił łącznie 4 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Okręgowy Urząd Miar w Krakowie?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 849 765 zł, przy średniej wartości 283 255 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Okręgowy Urząd Miar w Krakowie?

Najczęstszym wykonawcą jest Ochrona Mienia Sp. z o.o. (2 wygranych przetargów).

Od kiedy Okręgowy Urząd Miar w Krakowie publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.12.2024, a najnowszy z 12.12.2025.