Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie
1
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
240 000 zł
Łączna wartość
240 000 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Brak danych do wykresu.
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ANDERSKI - Roman Anderski | Rybnik | 1 | 240 000 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie?
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie ogłosił łącznie 1 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 240 000 zł, przy średniej wartości 240 000 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie?
Najczęstszym wykonawcą jest ANDERSKI - Roman Anderski (1 wygranych przetargów).
Od kiedy Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Opocznie publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.12.2021, a najnowszy z 24.12.2021.