Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka

Węgierska Górkawoj. śląskieNIP: 5530100143
22
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
5 861 629 zł
Łączna wartość
418 688 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka, jest powtarzalny w jednej kategorii. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co pół roku): ostatnie ogłoszenie: grudzień 2025, spodziewany kolejny termin: ~październik 2026.

Roboty budowlane

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 14 ogłoszeń przez 4,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: październik / lipiec

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Żywiec31 014 746
2STOLBUD SZCZOTKA SZCZOTKA JERZYRajcza2699 078
3WGB Wojciech Gaweł Firma Usługowo-HandlowaWęgierska Górka21 235 848
4Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Drobud Sp. z o.o.Żywiec1693 627
5Mostmarpal Sp. z o.o.Zarzecze1857 667
6USŁUGI LEŚNE ROMANKA GÓRNA Barbara IciekSopotnia Mała1384 156
7F.H.U PawloBud Paweł PieczarkaMilówka1159 422
8Respect Energy S.AWarszawa128 959
9Via Ambra Sebastian GrabińskiGdańsk1305 655
10MET-KAM Kamil DrożdżMilówka1482 471

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka?

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka ogłosił łącznie 22 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 5 861 629 zł, przy średniej wartości 418 688 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka?

Najczęstszym wykonawcą jest Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. (3 wygranych przetargów).

Od kiedy Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 13.10.2021, a najnowszy z 15.04.2026.