Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu prowadzi powtarzalne postępowania w 4 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Roboty budowlane” (rytm: co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.
Roboty budowlane
co kwartał- 56 ogłoszeń przez 4,9 lat
- Zwykle w miesiącach: kwiecień / sierpień
Ścieki, odpady, środowisko
co pół roku- 11 ogłoszeń przez 5,3 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / kwiecień
Usługi transportowe
co rok- 7 ogłoszeń przez 5,1 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / kwiecień
Paliwa i energia
co rok- 6 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: grudzień / styczeń
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych | Sieradz | 8 | 41 019 605 zł |
| 2 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki Sp. z o.o. | Błaszki | 4 | 27 797 112 zł |
| 3 | Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz | Kalisz | 4 | 13 835 642 zł |
| 4 | Hubert Kucharski | Sieradz | 3 | 703 248 zł |
| 5 | Zakład usługowy Drewzel | Zduńska Wola | 3 | 1 414 156 zł |
| 6 | Zakład Budowy Dróg Henryk Mocny | Błaszki | 3 | 22 033 460 zł |
| 7 | Optip Sp. z o.o. | Zielona Góra | 3 | 947 123 zł |
| 8 | Bitumdrog sp. z o.o. | Oborniki Śląskie | 3 | 909 323 zł |
| 9 | Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Larix" | Lubliniec | 2 | 13 013 322 zł |
| 10 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Baszki Sp. z o.o. | Błaszki | 2 | 7 121 929 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu?
Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu ogłosił łącznie 138 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 202 231 285 zł, przy średniej wartości 2 002 290 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu?
Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych (8 wygranych przetargów).
Od kiedy Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.03.2021, a najnowszy z 21.07.2026.