Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie regularnie wraca z zamówieniami w jednej kategorii. Najczęściej powtarza się kategoria „Paliwa i energia” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: maj 2026, szacowany kolejny termin: ~marzec 2028.
Paliwa i energia
co rok- 5 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: maj / czerwiec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "MAC - BENZ" Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Spółka Jawna | Szamotuły | 2 | 1 741 493 zł |
| 2 | Petro-Lawa Sp. zo.o. | Dębno 1a, Żmigród | 1 | 553 080 zł |
| 3 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ROBINEX Robert Mączkowski | Wolsztyn | 1 | 3 415 570 zł |
| 4 | TEKNAMOTOR Sp. z o.o. | Ostrowiec Świętokrzyski | 1 | 274 290 zł |
| 5 | PHU Impex Piotr Bęćkowski | Szczecin | 1 | 432 000 zł |
| 6 | T&J Paliwa Sp. zo.o. | Kotlin | 1 | 561 920 zł |
| 7 | EKOLCEL Sp. zo.o. | Rekowo Górne | 1 | 855 900 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie?
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie ogłosił łącznie 10 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 7 834 254 zł, przy średniej wartości 979 282 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie?
Najczęstszym wykonawcą jest "MAC - BENZ" Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Spółka Jawna (2 wygranych przetargów).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 10.05.2022, a najnowszy z 19.06.2026.